Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg perverz dolog ilyen,...

Tényleg perverz dolog ilyen, és hasonló képeket feltenni fb-ra? Volt itt egy hasonló kérdésem, és az egyik okos feltette a képet fb-ra, hogy úgymond kitoljon velem. Lehet valami hátrányunk ebből? (olyan kép is volt, amin pucér a drágám)

Figyelt kérdés
2013. dec. 3. 15:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy, hogy a fb-ra, vagy egy másik honlapra töltötted fel a gyerek meztelen fotóit, az interneten sajnos elérhetővé tetted minden beteg állat számára....tudom, hogy normális emberek fejében meg sem fordul a gondolat, hogy ebből baj lehet, de olyan sok perverz ember van, hogy én soha nem tennék ilyet.
2013. dec. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
93%
Az a szomorú, h mikor én baba voltam, lassan 30 éve, akkor még bátran lehetett meztelen babafotót mutatni. Nem volt ennyi beteg ember. Engem ez nagyon kétségbe ejt. Bárcsak úgy nőhetne fel a gyermekem, ahogy én nőttem fel! Milyen jó volt akkor gyereknek lenni. Bocs ha eltértem picit a témától, csak úgy kijött belőlem. Kérdező, nagyon szép a Picikéd, sok örömet kívánok hozzá! Egy 19 hetes kismama
2013. dec. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
39%
Egyrészt beteg ember mindig ugyanannyi volt, csak kevésbé volt publikus (rosszabb volt a hírközlés), másrészt, ha elő is fordul az, hogy valakit az újszülöttek, babák hoznak lázba a világ túloldalán - pontosan milyen személyes kára származik ebből a babának?
2013. dec. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!