Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2. kisbabánkat várjuk. Buta...

2. kisbabánkat várjuk. Buta kérdés, de a Joel-t azt hogy ejtik?

Figyelt kérdés
És hogy becézik?És az hogy tetszik,hogy Patrik Joel?
2009. nov. 22. 11:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
77%

Ez szép.

Ilyen nevet akarsz adni neki, amit nem tudsz kiejteni??

Döbbenet.

2009. nov. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Én Dszoel-nek ejteném, de nem adnám magyar gyerekemnek ezt a nevet, bár tetszik.

A Patrik szép.

És pont ez a baj magyraországon, hogy kiszólnak a rendelőből, hogy Jenifer gyere be, és nem "Dzsenifer"...

A Joelről még nem is hallottam, hogy anyakönyvezhető-bár lányneveket keresgéltünk-

2009. nov. 22. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Szerintem nem lehet anyakönyveztetni, vagy legalábbis remélem...

A Patrik tetszik, a másik nem.

Az első kisgyermeket hogy hívják?

2009. nov. 22. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Természetesen lehet anyakönyveztetni,szép,bibliai név.Úgy ejted,ahogy írod Mo.-n,Joel,franciák "Zsoelnek" ejtik.

Kisfiam Noel,mi egyébként 2. helyezett névként kezeltük a Joelt.

2009. nov. 22. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Nekünk is Noel az első fiúnk.Pontosabban Péter Noel.Még csak tanakodunk a neveken.Valami ehhez hasonlót szeretnénk és a fiúnevek között akadtunk rá,csak nem tudtam hogy ejtik.Köszi a válaszokat.
2009. nov. 22. 12:22
 6/13 anonim ***** válasza:

Anyakönyvezhető,de nem tudom,tisztában vagy-e a jelentésével:

Jahve az Isten.

Egy kicsit talán túl mély jelentést hordoz,hacsak nem az a szándékotok,h a vallásotokat így felvállaljátok.

2009. nov. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Gyönyörű jelentése van a Joelnek, nem is tudtam. Szerintem vallástól függetlenül (egy csomó olyan név van, ami úgymond vallásos jelentésű, de nem csak vallásos emberek adnak ilyen neveket a gyereküknek). Szerintem amúgy simán Joelnek is lehet ejteni (rémlik, mintha hallottam volna már valakit így hívni). Dzsoelnek vagy Zsoelnek én biztos nem ejteném, az elég béna egy magyar gyereknek. Becézni viszont elég nehéz...
2009. nov. 22. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
előző vagyok...2. mondat eleje törlendő, befejezetlen maradt...:)
2009. nov. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Magyarországon tudtommal Dzsoel. Az amerikaiak furán ejtik, nem nagyon lehet leírni de valami "Dzsól" :D amúgy nekem nagyon tetszik ez a név^^
2010. febr. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Mivel már 15 éve Joel vagyok így nekem tetszik ez a név:D:D
2010. máj. 18. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!