Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha karszalagot kap egyből a...

Ha karszalagot kap egyből a baba, ugye kizárt, hogy elcserélik a kórházban?

Figyelt kérdés
olvastam a fenti kérdést, és beparáztam, pedig 3 éves a gyerekem...
2013. dec. 3. 20:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a párom félt ettől, el is kísérte a kislányunkat rögtön születés után a fürdetésre, öltöztetésre :) De persze a karszalagot rárakják és azért elég stabil, akkor szedtük le róla mikor hazajöttünk :)
2013. dec. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
91%
kizárt... ahogy megszületik már teszik is rá a szalagot.. és az nem tud leesni :)
2013. dec. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a párom félt ettől, el is kísérte a kislányunkat rögtön születés után a fürdetésre, öltöztetésre :) De persze a karszalagot rárakják és azért elég stabil, akkor szedtük le róla mikor hazajöttünk :)
2013. dec. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem mindegyik lányomnál kb 5x leesett. Az elsönél el is hagytuk és mikor mentünk haza kaptam újat emlékbe.


Èn külföldön szültem itt nem viszik el egy percre sem a babát ha nincsen baj. Ott megtörölgetik mellettem, majd rám rakják és onnantól az enyém. Ha leadom akkor megfürdetik meg ilyesmi, de akkor már annyit láttam öket, hogy akkor már nem tudnák elcserélni.

2013. dec. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is kizártnak tartom, egyből megkapja a karszalagot
2013. dec. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Még a szülőszobában rátették a babám kezére....

Bár nehéz lett volna őt elcserélni is mert hatalmas hajzuhataggal született :-)

A csecsemősök kedvence volt :-)

2013. dec. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy az említett babákat hogy sikerült. Biztos ami tuti, az én párom is kísérte a babát születése után. Amikor meg már nem volt ott, rajta volt a karszalag. Szóval tuti, hogy a miénk :)
2013. dec. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
linkelnéd a kérdést?
2013. dec. 3. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Az én férjem is követte a babánkat szülés után. Bár nekünk az utolsó nap eltűnt a karszalag, de az orrán lévő miteszerből tudtam, h tuti a mienk :)
2013. dec. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Hát ahol én szültem nem viszik sehova a babát.

Bent a szülőszobában fürdetik ,mérik,öltöztetik,vizsgálják.

Kb 2 méterre tőlem

Megkapta a karszalagot,odaadták férjem kezébe.ÉS már a szülőszobába behozták a kis kocsit is.

Ezen ne parázz kedves kérdező

2013. dec. 4. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!