Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell telenyomni a...

Miért kell telenyomni a facebookot pucér baba-képekkel?

Figyelt kérdés
Oké, biztos cuki, meg aranyos, otthon a családi meg közeli baráti körben, de miért kell közszemlére tenni mindent? Az emberek nem gondolnak arra, hogy ezekkel a képekkel vissza is lehet élni? Pl megtalálja valami perverz és lementi, aztán arra élvezkedik. Olyan sok beteg ember van, sosem lehet tudni. Sőt, ez valamilyen beteg elméjű emberben kiválthat bármi mást. Megszállottja lesz a gyereknek, elrabolja, megerőszakolja, lehetett ilyet hallani. Én, ahol dolgozom cégnél mindig felhívják a figyelmünket, hogy ne tegyünk ki ilyen képeket, mert sosem lehet tudni. Nem mellesleg szerintem nem is odavaló.

2013. dec. 3. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
2013. dec. 3. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
84%

Nem kell. Épeszű ember nem tesz fel pucér képet még egy hónapos babáról sem.

De aki nem épeszű:

Annyira cukika, persze, hogy felteszem. A sok károgó meg csak irigykedik, mert nekik nincs ilyen csodababájuk, mint nekem.

Na.

2013. dec. 3. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Első, nem olvastam. :) Második, ebben van valami. :)
2013. dec. 3. 22:03
 4/12 anonim ***** válasza:
80%

Én mondjuk nem értem hogy ebben a rohadó világban amikor nap mint nap hallani bántalmazott gyerekekről, pedofilokról, beteg agyalágyultakról akkor ki az a vadbarom aki pucér képeket rak fel a gyerekéről??

Amúgy semmivel sem szánalmasabb pucér baba képeket a világhálóra feltenni, mint az amikor a sok 10-14 éves tesz ki magáról pucér képeket..

2013. dec. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

nekem most dobja a baba képeket a face' mert én is rakom ki a babám képeit, de még soha nem láttam meztelen fotós babát. és én se tenném ki a "nudlis" képeket, bár én pont nem a pedók'-ra gondolnék (sőt, eszembe se jutna, lehet, hogy túl naiv vagyok, vagy szerencsére nem rögtön a legrosszabbra gondolok...) inkább mert ő is egy ember, és lehet, nem örül neki majd, ha megtudja, a hüle' anyja 600 ismerősének az ő puccos képeit posztolta annak idején a közösségi oldalakon... :)

tényleg nem kell pucér baba kép, de szerencsére nem is túl gyakori, hogy valaki kitesz ilyet!

2013. dec. 3. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szerintem amikor feltölt egy képet a babáról, nem jut eszébe, hogy ezzel vissza lehet élni. Csak meg akarja mutatni az ismerősöknek, barátoknak, hogy milyen édes a kicsi. Hiába hallja, látja az ember, hogy milyen szörnyetegek élnek és mik történnek a világban, úgy gondolják, hogy "ez máshol volt, vele nem történhet meg". Kb. hasonló a szitu, mint amikor az öregek is beengednek bárkit az otthonukba, vagy mikor az értékeidet felügyelet nélkül hagyod... Jóhiszeműség, hiszékenység, naivitás, vagy figyelmetlenség. Meg persze sokan nem tudják hogyan is működik igazából a net, milyen veszélyei vannak, csak használják.
2013. dec. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

meztelen képet én se tennék fel,és néha meg is leödök milyen képeket tesznek fel...nem csak babákrol,de pár éves gyerekekről is.

Sok helyen olvastam figyelmeztettést hogy ilyesmit ne tegyünk fel,mert sok pedo "rohangál" szabadon a neten.

2013. dec. 4. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát én se értem, nekem is van egy két ismerősőm aki tesz fel meztelen fotót,

Én nem teszek fel a kislányomról SOHA!!!

2013. dec. 4. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hát én is úgy gondolom, hogy semmi sorja. :/
2013. dec. 4. 10:07
 10/12 anonim ***** válasza:
Akkor kövezzetek meg,de nekem van egy db pucér kép fent a kisfiamról. Nyár volt,ezer fok,a medencéjében álldogál és egy letépett virágot mutat nekem. Ezt csak az ismerőseim láthatják,mert van annyi eszem,hogy megfelelő biztonsági beállításokkal lássam el a fiókom és ne nézegethesse boldog-boldogtalan. Azzal osztom meg,akivel akarom,vannak egyéni beállítások is. Közszemlére sosem tenném még felöltözve sem.
2013. dec. 4. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!