Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy kohogtessem meg a 6 hos...

Hogy kohogtessem meg a 6 hos babamat? Csunyan horog, kap gyogyszert is de ugye neki meg nem tudom mondani, hogy kohogjel.

Figyelt kérdés
csak horog szegeny, ha bele szivok az orraba akkor kohog kettot, de olyan jol fel tudna pedig kohogni :-(
2013. dec. 3. 22:12
1 2
 1/11 Nitókrisz ***** válasza:
keress ra a neten, van egy masszirozasi modszer, ami segithet neki - nem akarok butasagot irni, de valami olyasmi remlik, hogy hasra fekteted es masszirozod a pici hatat felfele, de inkabb keress ra!
2013. dec. 3. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

ez most valami járvány (vírus) nálunk is ez volt, és az én kisfiam is 6 hós! a váladék a garatjában "szortyogott" és nem az orrában. mondjuk az én kisfiam köhécselt (jó csunyán) amúgy ha orrszívóztam az is kiváltott köhögést, lehet, ez a megoldás.

kenj a hátára baby loof balzsamot (recept nélküli, és kámfor meg néhány fűféle van benne, nem gyógyszer) az is segít.

én azt olvastam, hogy a babák ebben a korban csak szárazköhögést tudnak csak produkálni és hurutosat nem! (vagyis nem köhögik fel a nyákot)

adj neki sok folyadékot (cicit vagy vizet) cseppents az orrába, és szívd ki orrszívóval, illetve ez a loof balzsam is jó, meg ha van párásító az is jó ilyenkor...

nálunk 3 nap volt (2 éjszaka) már minden rendben

jobbulást nektek is!

2013. dec. 3. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Sajnos járvány tele vannak a kórházakban a gyerekosztályok,olyannyira hogy nincs hely, a pár hetes csecsemőktől a tizenévesekig, hosszan tartó száraz ritka köhögés, hörgés, fulladás kb egy hét múlva reketség , nem javuló állapot, végül pipáztatás jó esetben még otthon, végül az esetek többségében kórház.
2013. dec. 3. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nekem a kisbabámat 2 hétig kezelték, állapota nem javult 8 napig volt kórházban de még mindig nem gyógyult meg teljesen vírusos eredetű, de ma hazajöhettünk, de folytatni kell a kezelést! Jobbulást! Kitartást!
2013. dec. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

ja, a kettes vagyok - mi elvittük amúgy orvoshoz, nem házipraktikáztam, meg dr-google, meg ijenek.

de minket megnyugtatott a gyerekorvos. még javasolt algoflex baby-t de mire beadtuk volna, nem volt hőemi, és ezért inkább nem adtuk oda neki.

ne aggódj, gyorsan lezavarja a kis vasgyúród! :)

2013. dec. 3. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hu, nem vigasztaltatok meg :-( mi ott tartunk, hogy Ventolint fujok neki, hogy tagitsuk a horgojet.:-( igen hallottam en is hogy ez van, bar lehet hogy a nagy hozta haza az ovibol.
2013. dec. 3. 22:39
 7/11 A kérdező kommentje:
meg mucoprontot is kap, na attol meg jobban horgott szegeny :-( az orra nem folyik " csak" ez a horgos ugy :-( laza se volt.
2013. dec. 3. 22:41
 8/11 anonim ***** válasza:
A stodal homeopátiás szirup be szokott válni, legalábbis nálunk igen.
2013. dec. 3. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
4-es vagyok, nekünk sem volt lázunk mi is ventolint fújunk már 4. hete naponta háromszor, sípol még a kisfiam, de csak reggelente kb, fél órán át. A kórház szörnyű volt, de legalább már nem hörög.
2013. dec. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
na, mar megerett az antibiotikum, tegnap volt egy 38 as hoje, ma meg csak 37,4 de a doki azt mondta ne varjunk tovabb. hat ha ez kell a gyogyulashoz, akkor ez kell :-((
2013. dec. 7. 15:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!