Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8,5 hónapos kisbabátokat...

8,5 hónapos kisbabátokat hagynátok már a nagyszülőknél aludni?

Figyelt kérdés
szükségünk lenne egy nyugodt éjszakára, mert eléggé ki vagyunk purcanva már.. csak ezért...
2013. dec. 4. 13:13
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%

Nem, de ez én vagyok. A 4,5 évesem sem aludt még máshol, nemhogy a 2 évesem.

Bár ez a nagyszülőktől és a köztetek lévő viszonytól is függ. Szerintem nem tudnék sokkal többet aludni, mint ha itthon lennének, már ha aludnék egyáltalán. Azon járna az agyam, hogy most éppen mit csinálhat? Vajon alszik, vagy sír? Megtudják nyugtatni, vagy órákon keresztül értem sír?


(Ja és a véleményem kérdezték, elmondtam. Lehet lepontozni, aki akar!)

2013. dec. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
A 16 hónapos lányunk nem aludt még másnál. Nem is szerettem volna, de nem is nagyon menne. Az egyik részről nem is vállalnák, a másik részről igen, de még megetetni sem tudják, nemhogy elaltatni, esetleg megnyugtatni.
2013. dec. 4. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

az attól függ, hogy mennyire tudja ellátni, mennyire szeret nála lenni a kicsi, mennyire ismeri a gyerek rezdüléseit.


saját tapasztalat: amikor a gyerkőc a nagyanyjánál van, akkor sem alszunk sokkat többet, mert akkor van időnk igazán egymásra a párommal :)


de igen, hagyd ott nyugodtan és pihenjétek ki magatokat!

2013. dec. 4. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
nagyon jól kijön a nagyszülőkkel, olyan már volt, hogy egy fél napot volt náluk. A mama érti a dolgát :), már etette is, meg olyan is volt, hogy ő altatta el. De valahogy akarnám is, meg nem is.. olyan nehéz :)
2013. dec. 4. 13:39
 5/14 anonim ***** válasza:
Az én fiam 4 hósan aludt anyósoméknál 5 hósan anyunál.100%-osan megbízom mindkét nagyiban,minket is ők neveltek,a kicsi is szereti őket.Mi lagziba mentünk azért vigyáztak rá.
2013. dec. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
ha megbizhatóak akkor nyugodtan. Föleg ha már nem is szopik akkor nyugodtan.
2013. dec. 4. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Én személy szerint nem hagyom, és nem is fogom egy darabig, de ha ő jól érzi magát a nagyszülőkkel, akkor szerintem nyugodtan hagyd ott, és pihenjetek egyet :)
2013. dec. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Nem. Ugyanazért nem amiért az első válaszoló. 3 éves a lányom, másfél a fiam. A lányom 2x volt anyukámnál úgy, hogy ott is aludt (amikor szültem a kistestót, meg utána még egyszer). Én nem tudtam magam jól érezni, folyton a gyerekemen járt az eszem, mit csinált, hogy alszik, nem e sír, eszik-e. Illetve én nem is vágytam arra, hogy nélkülük legyek, nem éreztem szükségét. Nagyon nehéz nekem is egyedül a két picivel, de az a dolgom, hogy őket neveljem és ellássam, ezért vagyok itthon, ezért kapom a fizetést (gyedet). Szerintem ők még nagyon picik ehhez. Anyósom még magát sem tudja ellátni, úgyhogy az nem is kérdés, hogy engedem vagy sem. De ha lehetne sem engedném. Majd talán ha nagyobbak lesznek, fognak tudni rendesen kommunikálni, szobatiszták lesznek, nem lesznek ennyire kiszolgáltatva stb.

De hát nem vagyunk egyformák.

2013. dec. 4. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Az enyem 11 hos, elkepzelni sem tudom, hogy a nagyieknal hagyjam. De ez azert van, mert nagyon keveset latja oket :) Szoval ne ab bol indulj ki, amit mi irunk, hisz mi a sajat csaladunkbol indulunk ki. Ha kozelebb laknank anyukamhoz, o tuti tobbet is latna az unokajat, mint a parom szulei, ott biztos hagynam.


Mennyire lakik messze toletek a nagyszulo? Hagyjatok ott, es ha barmi van, nem alszik stb. hivjon. De hivjon! Ne aztan masnap reggel mondja, hogy fel ejszakat kozdottek vele, mig te durmoltal, mert akkor tuti nem lesz 2. alkalom ;) Ha ennyire jo a kapcsolatuk akkor egy probat meger.

2013. dec. 4. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Anyukámmal aludt már 3x (18,5 hónapos) és nagyon jól érezte magát. Imádja a mamit és ez kölcsönös. Meg igazából miattam is volt, szoktatom magam ahhoz, h nem lesz velem 3-4 napig, amíg a kórházban leszek a kistesójával..:) Engem jobban meg fog viselni mint őt, de muszáj vagyok..:)
2013. dec. 4. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!