Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák ti milyen fajta...

Anyukák ti milyen fajta köptető szirupot és orrsprét adtok gyermeketeknek be amikor beteg?

Figyelt kérdés

2013. dec. 5. 15:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Lándzsás utifű És tengervizes orrcsepp+Nasivin.
2013. dec. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én Ambroxol-teva szirupot szoktam köhögésre, Sterimar Babyt és Nasivint orrfolyásra.
2013. dec. 5. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Stodal homeopátiás köptető (nem hiszek a homeopátiában de ez használ - még nekem is jó volt :) ), és vettünk Nasivin Sanft-ot ami gyerekeknek való de még nem használtuk. Ja és Ilyenkor adok neki Cebion c-vitamint, gyorsabban gyógyul.
2013. dec. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sterimar, Nasivin, Stodal. Cebion cseppet egyébként is szednek, de olyankor dupla adagot kapnak, plusz mézes kenyér reggelire, mézes citromos tea, és persze orrszívás.
2013. dec. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

cebion, bérescsepp alapból

Nálunk két nap alatt gyógyul, de aza két nap az max gázon gyógyítás:

ilyenkor több cebion, köhögésre ha száraz akkor izlandi zuzmó, ha fel kellene szakadjon akkor ambroxol teva, ha felszakadt de liftezik benne le-fel és nem akar kiürül ni akkor paxirasol szirup.

stodalt én próbáltam, max a száraz köhögésre volt jó.

Orrba sterimar baby és nasivin sanft.

ja és a leghatékonyabb éjszakára a babyluuf balzsam a mellkasára&hátára (van aki be is dunsztolja, én nem). Rögtön másnapra felszakad.

Párásítok ezerrel, sósvizes lepedőt hagyok éjjel szárítón a szobájában.

Félóránként leszívom az orrát chicco szájjal szívóssal (igen, félóránként, ha nincs benne, akkor is és spray meg szívás vagy csak natúr szívás) orrát kenem vmi arckrémmel sűrűn.

meghülésre való gyenge teát iszik egész nap, ha hurutos akkor méz nélkül mert az csak visszatapasztaná és ebből teszek a fürdővízébe is, ami megmarad estére állott tea (rövid ideig fürdetem)

2013. dec. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nasivin baby, fiziológiás sóoldat a nóziba, Baby luuf balzsam mellkasra, hátra, alváskor kammillas sósvizzel parologtatok.
2013. dec. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!