Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 24 hetes terhes vagyok. Es...

24 hetes terhes vagyok. Es mar megtudtuk hogy fiunk lesz. De a párommal még mindig nem tudtunk fiu nevet választani. Valami különlegeset akarunk. Vannak ötletek?

Figyelt kérdés
2013. dec. 7. 06:53
1 2
 11/14 porcukormókus ***** válasza:

Ne foglalkozz a sok hulye eloitelettel, nyugodtan valassz kulonleges nevet.

En szemelyszerint jobban kedvelem a ritkabb, egyedi neveket, dehat kinek mi?. :)

Nekem fiunevek kozul legnagyobb kedvenc az Uzor, ill. tetszett meg a Konrad is.

2013. dec. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nálunk pont az volt a szempont,hogy ne legyen különleges neve....csak hátránya lesz belőle ,nem előnye ,és ettől még nem lesz különleges,egyedi valamiben a gyereketek...én úgy vagyok ezzel,ha kitűnik valamiért a többiek közül az olyan dolog legyen amiért valamit le is tett az asztalra,amiben jó vagy egyedi ,de az Ö érdeme legyen :)nem bántani,vagy kritizálni akarlak Titeket,a Ti döntésetek,csak gondoltam megosztom veletek a véleményemet.
2013. dec. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nekem ilyen nevű ismerősem vannak amiket előtte sose hallottam: Maya, Imelda, Artemisz. Mondjuk ezek pont lány nevek, de ezek is különlegesnek számítanak. Nekem viszont a különleges az inkább ezekben az esetekben furcsa. Most hogy már ismerem őket más nevet nem tudnék elképzelni, de amikor először meghallottam inkább röhögtem rajta.
2013. dec. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Koszonom szépen mindenkinek.. Bajban vagyok ezzekel a nevekkel :S talán apja nevét fogja kapni?!?! Zsolt...?! Nem tudom még..
2013. dec. 8. 08:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!