Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet piros a babám arca?

Mitől lehet piros a babám arca?

Figyelt kérdés
Ma reggelre mindkét oldalon enyhén rózsaszín lett az orcája. Most estére már inkább piros . Nem száraz a bőre és nem hiszem, hogy hidegtől van mert tegnap nem is voltunk kint a nagy szél miatt. Mindkét oldalon jön egy-egy foga. Attól lehet?
2013. dec. 7. 19:23
 1/6 anonim válasza:
Lehet. Vagy melege van.
2013. dec. 7. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Lehet hogy a mikulás megpofozta?
2013. dec. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem lázas? Pár napja egy lázas vírusnál nekem a piros arc tűnt fel először.
2013. dec. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fogzástól lehet - és lehet még láztól (ami lehet a fogzástól), nyáltól (dettó) és melegtől is.
2013. dec. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk akkor fordul elő, ha éjjel büfizik egy kis tejet és nem vesszük észre, majd belefekszik. Akkor ki szokott pirosodni.
2013. dec. 7. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Én is nézegettem a lázát de nincs szerencsére, remélem nem is lesz. Melege sincs szerintem, nem forró a tarkója , nem izzad. Majd kiderül milyen lesz holnapra. Jó éjszakát mindenkinek!
2013. dec. 7. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!