Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van értelme "küzdeni"? Visszaj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme "küzdeni"? Visszajöhet még az érzés?

Figyelt kérdés

A barátommal 2 hónapot voltunk együtt, minden nagyon klasszul ment. Viszont a napokban előállt azzal, hogy neki nem való komoly kapcsolat, nem érzi már annyira, hogy szerelmes lenne, viszont barátságnál sokkal többet érez. Van értelme próbálkozni, hogy túllegyen ezen a "megingáson"? Visszatérhet még a lángolás?


Ő 19, én 18 éves.


2011. jan. 17. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én elküldeném a fenébe az ilyen kisfiúkat!23L
2011. jan. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

kapuzárási pánik:)

25f

2011. jan. 17. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azért az elég korai lenne még:)
2011. jan. 17. 19:53
 4/12 anonim ***** válasza:

Fiatal vagy még!!!

Hagyd ott majd lessz másik!!!

2011. jan. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Még jó, hogy ennyi idő után derült ki hogy mekkora töketlen...hagyd a francba, nem vesztettél semmit.

Majd lesz rendes pasid, köcsög nem kell.

19/l

2011. jan. 27. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
ha szereted maradj vele
2011. jan. 27. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Ha egyszer már elmúlt a szerelem az nem jön vissza.Ezt az érzést nem lehet irányítani,jön magától de sajnos el is megy.Biztos nem ez a fiú akit melléd rendelt az élet.:)
2011. jan. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Akkor szakíts vele. Ki lenne együtt egy olyannal aki igazából nem is szeret? Én is így voltam egyszer mint te. Fájt a szakítás, aztán meg talűltam másikat aki meg nagyon ragaszkodik hozzám meg szeret.
2011. jan. 27. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
ezzel nem értek egyet. én volt hogy szerelmes voltam egy fiúba aztán kiszerettem belőle aztán megutáltam aztán újra megkedveltem aztán megint belé szerettem:) Szerintem ne hagyd ott. Legalábbis szerintem ezt akarod hallani, nem hiszen hogy kiakarod dobni. Legyetek sokat együtt és majd újra megszeret:). Ha meg picit szétváltok lehet ráfog jönni hogy mégiscsak te kellesz neki. úgyhogy ne hisztizz neki ne nyávogj ne vitatkozz legyél kedves és megértő vele:D Nem éretem amúgy hogy ez mért számít köcsögségnek, csak őszinte ennyi erővel lehetne az is köcsög aki leköcsögözte a fiút.
2011. jan. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát én is úgy értettem kedves válaszoló, hogy engedje el és ha télleg szereti akkor visszajön hozzá és minden újra a régi. Ha meg nem, akkor úgy is vége lett volna egyszer.
2011. jan. 27. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!