Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Könnyebb bánni egy 1 év...

Könnyebb bánni egy 1 év körüli babával, mint egy 8 hónapossal? Lagziba megyünk majd áprilisban, egy kicsit félek, hogy csak küszködés lesz.

Figyelt kérdés
A sógoromék esküvőjére kell mennünk áprilisban. Ők a kislányom keresztszülei. Senkire nem tudom rábízni a kicsit, mert anyukámék és persze az anyósomék is ott lesznek. Nagyon ügyes baba, szerintem már járni is fog tudni, szerintetek van rá esély hogy jól fogja magát érezni, vagy csak egy nyűg lesz az egész? Egész nyugodt gyerek, de fél a hangos zenétől és a zajoktól, az idegenektől nem. Szerintetek? Tapasztalatok?
2009. nov. 23. 13:36
 1/5 anonim ***** válasza:
10 hónapos volt szeptemberben a kisfiúnk, amikor esküvőre mentünk vele. Nagyon jól bírta a tömeget, az ismeretleneket, és mindent. Még aludt is a karomban, a vacsora alatt, pedig a zene is szól közben. Az viszont igaz, hogy egész délután, ill. este csak velem, vagy az apukájával volt hajlandó lenni, nem "barátkozott" senkivel, még az ismerősökkel sem nagyon. Figyelte az eseményeket, a házasságkötő teremben és a templomban sem volt semmi gond vele. Este 10-kor dőlt ki, akkor haza is mentünk. Jól éreztük magunkat, de nagyon elfáradtunk mindannyian.
2009. nov. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mi kétszer voltunk ebben az évben lagziban, az egyiken 11 hónapos volt, a másikon 1 éves. Hát...katasztrófa volt mindkettő. Amikor 11 hónapos volt, a terembe alig tudtunk bemenni, mert egyfolytában ordított a hangos zenétől. Ráadásul nem barátkozik, igy aki ránézett, na attól is orditott. Amig az esküvőre mentünk, aludt(babakocsiban), igy én kint voltam vele, a templomból ki kellett hozni, mert annyira hangoskodott, meg hisztizett. Mivel akkor még nem járt, csak kapaszkodva, álandóan sétálgatni kellett vele. De azért elvoltunk. 10 óra után bukott ki, akkor jöttünk haza.

A másik lagziban: mikor odaértünk, na az ajtón nem tudtunk bemenni, mert orditott a hangos zenétől. Több mint egy óra hosszat voltunk kint, aztán indultunk az esküvőre. Elaludt, igy a polgárin megint kint tologattam a babakocsiban, aztán a tplomból szintén ki kellett hozni, mert síránkozott, és ment volna .....de még ekkor sem tudott menni magától, igy a vacsoránál én ettem a levesből, apa a másodikból, és találkoztunk a sütinél egy picit. Nekem nem volt jó, nem élveztem a lagzit, csak a gyerekkel rohangáltam mindenhova (vagy az apja), este fele már nyügös volt, sem volt jó semmi, kinlódott, sírt, hisztizett,...10 körül jöttünk el onnan is, de én alig vártam, h hazaérjünk. Mivel 1 óra hosszára volt az esküvő, még azt sem tudtuk volna megoldani, h hazavisszük, megfürdetjük, letesszük aludni, aztán anyám vigyáz rá este, és mi meg visszamegyünk. Mondtam a

férjemnek, nem kívánok mostanában töb lagziba menni.

Ha megoldható lesz nektek, vigyétek haza fürödni, aludni, és este menjetek vissza. Hogy nappal milyen lesz, akkor derül ki majd, nem-e fogzik, hogy fog aludni, mert ezek nagyban befolyásolják majd az adot napot.

2009. nov. 23. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
NAgyon köszi a válaszokat, hát lehetetlen egy időpont, ez az április, de hát ez van.
2009. nov. 23. 14:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem könnyebb egy 1 évessel mint egy 8 hónapossal, sőt inkább nehezebb. Lagzis tapasztalatom nincs de ez is baba függő. Menjetek nyugodtan de ne tervezzetek semmit. Ha nem bírja valamelyikőtök hazaviszi, ennyi.
2009. nov. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi de ha jönni kell, mindketten eljövünk, nem vagyok hajlandó egyedül hazajönni. Mindig lenéztem az olyan apukákat, akik végignézték, hogy a szerencsétlen feleségük küszködtek a gyerekkel,a végén az anyuka elment lefeküdni a kicsivel, apuka meg halálra issza meg bulizza magát. Ezt meg is mondtam tegnap, hogy ilyenre ne is számítson. Ő azt mondta hogy, Nem is gondolt ilyenre.
2009. nov. 23. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!