Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos babátokkal mennyit...

7 hónapos babátokkal mennyit foglalkoztok? Szokott egyedül játszani?

Figyelt kérdés

Nem tudom az enyémmel mi történt, de mostanában nagyon nyűgös. Alvás után beszélget, játszik kb 10 percet, de utánna semmi nem jó neki. Hiába ülök mell, játszanék vele, mondókázok, nem érdekli csak dünnyög és sír. Ha felveszem, akkor mosolyog, táncol, énekel és hirtelen minden érdekes lesz. Ha lerakom szinte egy ből megint nyűgösködik.

Ha igényelte korábban is felvettem, de már ott tartunk, hogy szinte egész nap ölben van. Semmit nem tudok így mellette csinálni. Nem tudom mi lehet a baj. 2 foga már van, nem hiszem, hogy újabb jönne, nem ilyen volt.


2013. dec. 9. 12:06
 1/1 anonim ***** válasza:
Nekem már 16 hónapos, de mindig is igényelte valakinek a jelenlétét. Elvan időnként egyedül, eljátszadozik, mostanában talán egyre többször, de szerintem 7 hónaposan minimális időt volt hajlandó csak egyedül eljátszadozni. Nyűgi volt, de ahogy felvettem, abban a pillanatban minden tökéletes lett számára... Anyós szerint elkényeztettük...
2013. dec. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!