Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek jó ez a játék egy...

Szerintetek jó ez a játék egy 20 hónaposnak?

Figyelt kérdés
[link]
2013. dec. 9. 12:14
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszi! Még mindig nemtudom,hogy megevgyük e ,mert tetszik nagyon és imád bíbelődni,tetszene neki is.Csak ha belegondolok,hogy az árából 7,5 ezer,már 2-3 különböző játékot tudnék venni. ezért nehéz... te mit gondolsz?
2013. dec. 9. 19:54
 12/18 anonim ***** válasza:

Hát elég drága, ez tény, úgyhogy igen, lehet belőle 2 játékot simán venni, kérdés, hogy milyen játékai vannak. Nálam is előrébb sorolódott sok minden, mint írtam. Főleg, mert igazából minden játéka megvan nekünk külön, ami a tetején van húzogatós, kb 1000-1500 ft külön, abakuszunk is van külön, kb 1000 az is, formabedobó 2-3 ezer körül, ami az elején van, "labirintusos" húzogató, olyanunk is van, 3000-ért vettük. Szóval összességében olcsóbb, mint ha külön-külön veszed meg a részeket és jópofa is, hogy így egyben van. Kérdés, hogy egyik sincsen-e, és mindet fontosnak találod-e.

De az én lánykámnál már nagyon mennek a szerepjátékok, úgyhogy abból vettem minél többet, hogy jobban ellegyen napközben, mert különben rajtam lóg és képtelenség bármit is csinálni tőle.

2013. dec. 9. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Hát ez ismerős,mert én sem tudok semmit csinálni,most nagyon anya korszakban van vagy nemtudom,de néha a szobából sem tudok kimenni,mert kiabál,hogy anya anya... formabedobónk van,a többi nincsen neki ezekből. mágneses rajztáblátok van? Azon gondolkodom még,csak nem tudom annak is van e értelme,mert zsírkrétával már papírra(meg falra) :) próbálkozik.
2013. dec. 9. 21:28
 14/18 A kérdező kommentje:
Most már tényleg az utolsó kérdésem,de még megkérdezhetem,hogy melyik fajta laptop tetszett a kislányodnak?
2013. dec. 9. 22:05
 15/18 anonim ***** válasza:

Mágneses rajztáblánk még nincsen, bár gondolkodtam rajta, de még egy kicsit korainak tartom, pedig Ő is szeret firkálgatni. Amiket néztem, azokat 3 éves kortól írták, persze nem mindig tartom ezekhez az ajánlásokhoz magam, de így aztán úgy ítéltem meg, hogy ráér majd szülinapra, úgyis annyi mindent kap most. Azok, amikhez van nyomda is azok jók lehetnek mondjuk...

Egyébként amit még néztem, és szeretnék megvenni a közeljövőben a nekik való pötyi, a Colorino:

[link]

Vettem még fűzögetős játékot is egyébként mostanában, azt is nagyon élvezi ilyesmit:

[link]


Laptopból pedig a Tescos laptop tetszett meg neki :) Szintén nem igazán rendeltetés szerűen használja még (bár használatban hamar rájönnek a dolgokra), szintén 3 éves kortól ajánlják, de mivel 5000-ről le volt értékelve 2500-ra és még abból is lejött 20% dec. 6-7. volt ilyen akció, úgy voltam vele, miért ne... :)

2013. dec. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Hú,jól jártatok a laptoppal. ezt a bogyós játékot én még nem merem megvenni,nemtudom mekkorák ezek a bogyók. :) mondtad,hogy a lánykádnak külön-külön is megvannak ezek a játékok(amik a fa kockán vannak).Szóval,így 20 hónaposan is játszik velük? Leköti még a lányodat?(az abakusz,meg az a labirintus ezekre gondolok)
2013. dec. 9. 23:00
 17/18 anonim ***** válasza:

A labirintusos (arra gondolok, ami az oldalán van), azzal szokott játszani (nekünk olyan van, hogy állatok fejét kell húzogatni a testüket meg kell keresni, de a fejlesztés ugyanaz). Az abakuszt amikor megkapta, pár hete (az egy megörökölt játék), azzal is játszott, olyannyira, hogy szét is berhelte :) De szerintem az később lesz főleg érdekes, ha számolni tanul. A tetején lévő húzogatót is szereti, bár a miénk elég kicsi, nagyobb jobb lenne. Egyébként az is hosszútávú játék, a ceruza-vonalvezetést gyakorolják vele még oviban is (anyukám óvónő, a fejlesztő játékaink nagy része tőle származik).


Szerintem elég nagyok a bogyók a colorinoban, 2 éves kortól ajánlják, szóval még szájbavevős korszak hellyel-közzel. Az apró alkatrészes játékok 3 éves kortól vannak. Lehet felügyelettel használnánk kezdetben, de az én lánykám már nem nagyon veszi a szájába a játékokat, főleg ha felhívom rá a figyelmét. Én meg fogom venni a közeljövőben, ha nem máskor, a szülinapjára...

2013. dec. 10. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
írtam privit
2013. dec. 10. 13:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!