Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fájhat még a babám hasa...

Fájhat még a babám hasa attól, hogy ha véglegesen tápszeres lesz?

Figyelt kérdés

Eddig fejtem, de egyre kevesebbet tudok már. Nagyon küzdök, ameddig tudok, fejek, így fele-fele arányban kap anyatjet és tápszert 7 hetes babám. Eddig nem hasfájós, ezek után lehet, ha elhaggyjuk az anyatejet végleg? Most már csak napi 2 dl-t tudok fejni, és félek, hogy egyszer csak elfogy.

Ha csak már tápszeres marad, lehet még attól hasfájós?


kérlek, ne kérdezzétek, hogy miért nem szoptatok.


köszönöm a segítő válaszokat


2013. dec. 9. 16:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! sajnos nekem sem volt elég tejem, én is fele-felében etettem. 3 hetes korától 10 hetes koráig volt hasfájós. kb 3 hónapos koráig bírtam fejni, a tejem csak csökkent. Nagyon komolyan vettem a dolgot, kipróbáltam szinte minden szoptatássegítőt.

Most már másfél éves :) 4 hónapos kora óta már csak tápszert kapott és nem hasfájósabb mint más baba :)

2013. dec. 9. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 5 hónapos koráig tudtam fejni (3 hónapos kora után nem akart szopni). Még az elején volt hasfájós, amikor tejet és tápszert is kapott.

Nem lesz hasfájós attól, ha csak tápszert kap.

2013. dec. 10. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!