Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi ideig lehet elvetetni...

Mennyi ideig lehet elvetetni egy babát?

Figyelt kérdés
Nővérem várandós és 12 hetes körül lehet,először örültek a babának majd a párja közölte hogy,vége mert hogy ö neki nem kell gyerek.. most nem tudja mi legyen. Én pedig félek hogy,sokáig húzza az időt és csak rószabra fordul a dolog..
2013. dec. 11. 13:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
12 hetes koráig
2013. dec. 11. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
És mi van ha túl lépi a 12 hetes kórt? akkor is el veszik? én úgy halottam hogy,darabolnak olyankor :( Sajnálom a nővérem de miért teszik ezt?, És a pasik miért húzzák ki maguk ebböl?
2013. dec. 11. 13:23
 3/11 anonim ***** válasza:
Hány éves a nővéred?
2013. dec. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
54%
Függ attól hogy hány éves a nővéred, de ha már felnőtt akkor csak 12 hetes korig végzik el. Egyébként csak amiatt akarja elvetetni mert a párja megfutamodik? Amikor a nő gyereket vállal, gondolnia kell mindig erre az esetre is! Én is úgy vállaltam gyereket, hogy egyedül is föl bírjam nevelni!
2013. dec. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
12 hetes koráig illetve INDOKOLT esetben a 24.hétig
2013. dec. 11. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

12. betöltött hét a határ, utána nem lehet, csak akkor, ha fejlődési rendellenességet találnak a magzatnál!

Sajnálom, de lehet hogy kifutott az időből, minél előbb menjen nőgyógyászhoz, hogy biztos legyen, mennyi idős terhes.

Ha kiskorú a nővéred, akkor még hátha van valami jogszabály, de ha elmúlt 18 akkor tuti nem lehet elvetetni a 12. hét után orvosi indok nélkül!!!

2013. dec. 11. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
22 éves soha nem dolgozott nincs keresete,és csak anyúnk él így nem tudna hova menni vele és miböl nevelné fel..
2013. dec. 11. 13:30
 8/11 anonim ***** válasza:
Mielőbb orvos, és a kort megállapítani. Szerintem már kifutott az időből. Marad az, hogy megtartja és megpróbálja anyukátok segítségével felnevelni, vagy ha nem karja, akkor adja örökbe. Sok becsületes rendes ember vár kisbabára.
2013. dec. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Beszélek vele az örökbe adásról is de nem tudom,mert ezt meg én sem bírnám úgy ki hogy,meg születne és elvinnék.. de én sem tudok maximumot nyújtani és segíteni mert 70 et keresek albérletet fizetek..
2013. dec. 11. 13:41
 10/11 anonim ***** válasza:

Az apát gyerektartás fizetésérefogják kötelezni.Az is valamennyi.


Ha szülés után hagyta volna el,akkor mit csinálna? Nemtűnik túl előrelátónaka nővéred...

2013. dec. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!