Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Számit valamit egy nagy séta...

Számit valamit egy nagy séta mozgás szempontjából?

Figyelt kérdés
most nem tudok eljárni tornázni az időpont miatt.nem fogyás miatt kérdezem,mert épp hogy 40kg vagyok-csak a kondi megtartás miatt
2013. dec. 11. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért ne számítana? Séta közben is mozognak az izmok:-)
2013. dec. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze. Egy nagy séta az nagyon jó.
2013. dec. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hogyne számítana.

Nekem mióta megvannak a lányaim ezerszer jobb kondiban vagyok.

Gyerekek elött irodában dolgoztam 8-10 órát ültem, majd fáradtan haza autóval a tv elé.

Az elsö lányom terhességét nehezen csináltam végig, mert alig Volt eröm. Aztán megszületett a lányom és féléves Volt mikor hegyetmászni mentünk. Olyan helyen ahol félóra után kidöltem még óriási energiám Volt, a hegytetöre felérve nem fulladtam mint régen, csak kellemesen elfáradtam.

Már a nagylányommal is órákat sétáltunk délutánonként, de mikor a tesó megszületett házba költztünk, sok lépcsö és rohangálás minden fele. Zabálok szó szerint, de minden 3 hónapban -1 kg-t fogyok.

2013. dec. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen
2013. dec. 11. 15:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!