Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37 hetes kismamák hogy megy a...

Tóth Bernadett2 kérdése:

37 hetes kismamák hogy megy a séta meg a mozgás nektek? Bírjátok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 10. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

38 hetes vagyok,de egyre nehezebben mozgok.A pocakom hatalmas,pár perc séta után már nagyon elfáradok.Viszont itthon elég jól elvagyok,mindent megtudok csinálni csak közben pihennem kell 5-10 percet.

Te hogy viseled?

2011. jan. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok... A séta már nem megy... Fáj a hasam alja meg a talpam nagyon. Az emelkedő a legszörnyűbb. Itthon takarítás még megy de nekem is le kell ülnöm közben. Egyre többet fáj a pocakon sajna. Alig várom már a végét.. :)
2011. jan. 10. 10:00
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én elég edzett vagyok, van egy két éves örökmozgóm, aki mellett nincs lazsálás. Néha nyomja belőlről a mindenemet, de majd ti is a többedik gyereknél már jobban edzettebbek lesztek.
2011. jan. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Bár én már a 40.hétben vagyok, semmi panaszom, csak majd leszakad a hátam, mozgással semmi problémám....

Könnyű szülést, és boldog babavárást nektek!

2011. jan. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Én még bírom, de tény, hogy nehezebb mozogni, főleg, hogy itthon is lépcsőzni kell. Megcsinálok mindent, most már apránként. Mert pár napja megcsináltam a takarítást egyszerre és a nap végére szó szerint nem tudtam megmozdulni, annyira fájt odalent minden.
2011. jan. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!