Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 14 hónaposom üti a saját...

14 hónaposom üti a saját fejét és a falbe veri. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Volt ilyen más gyerekkel is? Vagy autista?

Nagyon megijeszt.

Napi több alkalommal előfordul, főleg olyan helyzetekben, amikor nem tetszik neki valami. Elveszek tőle valamit, vagy pelenkázom, vagy öltözünk. Aggódom. Ma 6 alkalommal csinálta ;(



2013. dec. 11. 22:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Tudom hogy rémisztő mert a fiam is ezt csinálta.Ha nem tetszett valami az asztal szélébe vagy a falba.földbe ütötte tiszta erőből.Olyannyira hogy a nagyszüleinek az üvegvitrinébe is belevágta a fejét ami megrepedt.Még jó hogy neki nem lett baja.Amikorra már kitudta fejezni magát megszűnt.Sajnos csinálnak ilyesmit a gyerekek.Nem lett hülye :) Nagyon okos értelmes már felnőtt.
2013. dec. 11. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én lányom is 14honapos és ő is üti a fejét ha vmi nem tetszik neki de még inkább jellemző amikor fárad! Olyankor mindig mondom neki, h ne mert az fáj és inkább simogassa! Van mikor bevalik van mikir nem igazán! Ne aggódj de ha megnyugtat kerdezd meg gyerekorvostol vagy védőnőtol!
2013. dec. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmit, majd kinövi. A lányom is ezt csinálta, én is meg voltam ijedve. A férjem is ezt csinálta gyerekkorában, okos egészséges felnőtt lett belőle. :)
2013. dec. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 JnéHN ***** válasza:
Az én fiam akkor üti a fejét a saját kezével (de csak ennyit csinál) mikor fája feje.
2013. dec. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A fiam is ezt csinalta.Akkor csinalta amikor nagyon merges volt.Nem tudta,hogy kellene levezetni a duhet,de kinotte.Egyebkent nagyon okos kisfiu:)
2013. dec. 12. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Életkori sajátosság. Én az orvost is megkérdeztem, mert nagyon rémisztő volt. Pár hétig tartott, max. 2 hónapig, utána már csak néha-néha csinálta.
2013. dec. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
13 hónapos kislányunk kb. 2 hete csinálja. De nem bosszúból, hanem szórakozásból. Tetszik neki, ahogy koppan a feje, közben vigyorog. Én meg persze tiltom, meg magyarázom neki, hogy ne csinálja, de csak azért is. :(
2013. dec. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!