Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek hogy viselkedett...

Nektek hogy viselkedett tegnap a gyerkőcötök?

Figyelt kérdés
8 hetes a babám és tegnap nem aludt szinte semmit egész nap. Mindig ölben akart lenni. Este 7-kor fürdés, vacsi és hajnali 4ig alidt. Még most is alszik. Tegnap lehetett ez front hatása hogy nem aludt szinte semmit?
2013. dec. 12. 08:40
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze, lehetett. Az én fiam 1,5 éves, nagyon jót aludt délután is és éjszaka is. Mondjuk nála ez az általános.
2013. dec. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az en 6 hetesem ugyanigy viselkedett...
2013. dec. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az enyém egy éves, de nagyon nehezen aludt el délelőtt, a délutáni altatás ki is maradt, hiába próbáltam elaltatni.
2013. dec. 12. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Csatlakozom én is!

Egy hónapos a kislányom, és tegnap maga volt a pokol. Egész nap sírt, csak ölben volt meg, és rengeteget volt cicin.

Este meg aludt vagy 8 órát, és most megint alszik :) Már készülök, hogy ma nem csinálok semmit ha felkel, mert úgysem fog aludni többet :D Kimeríti most!

2013. dec. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Szerintem az én lányom sem fog aludni mostanában megint :) most evett és egyáltalán nem fáradt :) még jó hogy reggel megcsináltam a takarítást és megföztem tegnap :)
2013. dec. 12. 09:59
 6/10 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam csak 4 hetes, eddig egész napokat aludt át, de tegnap alig aludt :)
2013. dec. 12. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Egésznap aludt ma viszont nem hajlandó:-):-)
2013. dec. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13 hónapos, tegnap nagyon nyűgös volt, alig aludt. Biztos a front miatt is volt.
2013. dec. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

4-es vagyok!

Tévedtem, mikor azt mondtam nem fog aludni. kisebb megszakításokkal (peluscsere, cici, és egy kis játék) alszik mint a bunda most is :D

2013. dec. 12. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Na most sikerült elaltatnom. :) kiváncsi leszek mi lessz mert ma is olyan votl mint tegnap. Kézben elaludt, még le sem raktam a kiságyra és sírt majd ujra kézben elaludt és igy tovább.
2013. dec. 12. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!