Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan szoktassam le a babámat...

Hogyan szoktassam le a babámat az éjszakai evésről?

Figyelt kérdés
próbàltunk màr esti tàpszert,tejpépet...de nem hasznàlt..januàrban tölti az egy évet..úgy gondolom,hogy ennyi idősen màr nem kellene éjszaka is ennie...hogyan àlljak neki?ti mit csinàltatok?
2013. dec. 13. 11:26
 1/3 anonim ***** válasza:
hánykor eszik (az éjszakai ébredés előtt) utoljára?
2013. dec. 13. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó kérdés! Nem akarlak elkeseríteni, de ez nehéz ügy lesz, és közel sem biztos, hogy sikerül. Hogy miért? Adóttság kérdése is lehet. Ha ő ilyen típus, nem fogsz vele tudni mit kezdeni. Kislányom elmúlt egy éves, ugyanezt gondoltam ami te, már mindent próbáltam, de semmi és semmi nem használt. Elfogadtam, ha eszik akkor eszik. Nem tudok vele mit csinálni. De ha van vmi ami beválik neked, azt légyszi oszd meg velem is! :)
2013. dec. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
hàromnegyed7kor eszik utoljàra és negyed8kor rakom le aludni...tovàbb nem bír fent maradni...pedig próbàltam màrneki kihúzni...
2013. dec. 13. 14:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!