Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megromlik a tápszer a termoszb...

Megromlik a tápszer a termoszban fél nap alatt?

Figyelt kérdés

Reggel 8-kor megfőzöm (főzös), kihűl, beöntöm a cumisüvegbe, aztán mielőtt indulunk 10-kor megmelegitem és beteszem az üveget a termoszba (cumisüvegnek valóba). Délután 1-kor fogja megenni.

Másfél hónapos babának lesz.



2013. dec. 14. 11:41
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Nálunk ilyen is van (Kárpátalja).

Ugyan olyan mint a kavarós, csak ezt főzni kell. Előre több adagot is lehet, amit hűtőben tárolok és csak annyit melegitek, amennyit kell. 24 órát állhat hűtve.

Azt hittem máshol is van ilyen.

2013. dec. 14. 14:58
 12/16 anonim ***** válasza:
Hát én még ilyen tápszert itthon M.o.-on nem láttam.Mi a tápi neve? (csak kíváncsiságból kérdezem)
2013. dec. 14. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok.Azt írod főzni kell,és aztán hűtőben tárolva 24 óráig fel lehet használni.Nos akkor én a helyedben főzés és hűlés után nem melegíteném fel újból és úgy be a termoszba,hanem vennék egy kis hűtőtáskát,abba tenném bele,és az étteremben pedig megkérnék valakit,hogy melegítsék fel,és így úgymond frissen kapja a babád.A meleg tápszer tényleg hamar megromlik.
2013. dec. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó, igy teszek, ahogy te is irod.
2013. dec. 14. 18:53
 15/16 anonim ***** válasza:
Regen meg az en gyerekkoromban meselte anyum h csak fozos tapazer volt. 26 eves vagyok. Emlegette is sokat h olyan furcsa neki a mai tapszerek h nem kell fozni... szoval ez csak enkunk szamit " ujdonsagnak" :-)
2013. dec. 15. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:

Nálunk mind a 2 féle van, de jobban szeretem a főzőst. Praktikus, hogy megfőzök 2-3 adagot és ha kell csak mikrózom.

Végül az étteremben melegitettük fel az előre főzött hideg tápszert. Minden rendben volt.

2013. dec. 17. 15:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!