Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hetes afp-m eredménye...

16 hetes afp-m eredménye AFP:0,74Mom, Hcg 2, 08 Mom, Sp1 1,27Mom, PAPP-a 1,6Mom ezek jó értékek? Genetikát ajánlanak csak nem tudom miért

Figyelt kérdés
2009. nov. 24. 15:21
 1/5 anonim ***** válasza:
szia,Genetikát mindenkinek ajánlanak a downkor miatt lehinkább de a szervi rendelleneségek miatt is az AFP érték nem mindig mutatja hogy minden oké.Mindenképp megéri egy genetikai UH-ra elmenni.Üdv egy 6hetes pici anyukája
2009. nov. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy alacsony az Afp ... Nézz utána ! Mi is voltunk uh.jobb félni .... Nekünk magas volt ,szerintem elszámoltak !
2009. nov. 24. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem annak idején 0,8MOM volt az AFP-m. Nem a saját dokim volt, egyből belémrakta a parát, hogy ez nem jó érték, menjek ide- meg oda. Gondolhatod, első babásan minden eszembe jutott, milyen gondok lehetnek. Aztán felhívtam a férjemet, a dokimat is, s tapasztaltabb(több babás) barátnőket, s közös megegyezéssel nem mentem további vizsgálatra. Itt van mellettem az egy éves makkegészséges (még egy megfázásunk sem volt) fiam, aki 41. hétre született 9/10 apgarral, 3600grammal, s 57 centivel. Ezt az afp-t már rég be kellett volna tiltani, elavult régi vizsgálat, ami olykor feleslegesen paráztatja a kismamákat. Bocsi, hogy hosszú lett, csak elszerettem volna mesélni a sztorimat.
2009. nov. 24. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 0,64MOM lett anno, nem küldtek sehová. 9 hónapos egészséges kislányom van. Persze ez nem mérvadó, ha neked azt ajánlották menj el, ártani nem árt de ne idegeskedj ez csak rutin szerintem.
2009. nov. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!!!
2009. nov. 25. 08:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!