Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS 1 évesem valószínűleg...

SOS 1 évesem valószínűleg lenyelt 1 körömnyi nagyságú szaloncukor csomagolást mit tegyek?

Figyelt kérdés
Ki van ott rágva a szaloncukor csomagolása, köhécselt mire odaléptem már abbahagyta de a csomagolásrészt nem találom!ha lenyelte mennyire veszélyes ez, ki tudja kakilni vagy rohanjak orvoshoz?kb 1 cm méretű lehet

2013. dec. 14. 15:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Azért annyi, hogy figyelgesd nem fáj e a pocija, mert, bár igazat írtak a többiek, hogy nagy eséllyel semmi baja nem lesz, kicsi eséllyel elő tud fordulni egy vakbél gyulladás. ne ijedj meg, mert én is azt gondolom, nem lesz semmi gond, csak azért figyelgesd. Azt jó, ha hamar észreveszi az ember.
2013. dec. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
annak mi a tünete és mikor kell jelentkezzen?
2013. dec. 15. 21:55
 13/14 anonim ***** válasza:
alhasi fájdalom, de most utánaolvastam és hat éves kor alatt igen ritka.
2013. dec. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

húh szerintem ne rémisztgesd :) nem lesz semmi baja, gyerekkorunkban szerintem mindannyian nyeltünk le pl rágót, cseresznyemagot, és ha valakinek lett is vakbélgyulladása nem ezek lenyelésétől.

Persze figyelje a gyerekét, meg a kakit, hogy tényleg ki jön-e mert azért az a megnyugtatóbb, ha látja hogy ott van.

Nem lesz semmi, sokmindent le fog még nyelni. Csak ne vegyszer legyen, és ne nagyobb tárgy, csomagolópapír ártalmatlan.

2013. dec. 15. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!