Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hònapos kortól...

Hány hònapos kortól lehet tehéntejet adni a babáckáknak?

Figyelt kérdés
2013. dec. 14. 17:04
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Nem tudom milyen szakmáról beszélsz 4-es, dietetikusok (szerintem ők tekinthetőek ebben a témakörben a szakmának)1 éves korban javasolják, ha addig nincs allergia, érzékenység. A tápszerek többsége is tejalapú (kivéve Sinlac, Sinemil pl.).

Ém 1 évesen adtam a gyerekeimnek, de reggel, este megmaradtam a tápszernél még, mert azok fel vannak turbózva vitaminokkal, a junior italok is, de a tápszerünk annyiba kerül, mint a tej, a junior ital meg aranyárban van

2013. dec. 15. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én szakmának az immunológus-allergológust tekintem, ha allergiáról van szó és nem dietetikust. Nekem ezt javasolta, ha van allergia a családban és úgy néz ki, a 17 hónapos fiam tejérzékeny, majd 2 évesen igazolják a vizsgálatok, úgyhogy kénytelen voltam kicsit jobban elmerülni a témában.
2013. dec. 15. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én várni akartam 2 éves koráig minimum,de 19 hónaposan úgy döntött,hogy neki nem kell több tápszer.Azóta tejet kap és szivesen megissza. hál Istennek nem volt gond belőle.
2013. dec. 15. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

12 hónapostól megpróbálhatod, a legzsírszegényebbel, 1/3-2/3-ad rányban higítva vízzel, ha nem uht akkor forralva.

Én az egy évesemnek még csak úgy adtam, hogy kajába főztem bele, pl palacsintába, zöldborsó főzelékbe, kukorica levesbe, stb. Eddig nem volt semmi baja tőle, kipp-kopp. Lassan majd kap higítva is, de megvárom vele a következő hónapot.

2013. dec. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!