Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy szerettessem meg a...

Hogy szerettessem meg a kisbabámmal a fürdést?

Figyelt kérdés
Még csak 8 napos, de amikor felébred, annyira éhes, hogy ha nem cicizik azonnal, úgy visít, mint egy kismalac? Javul majd a helyzet idővel?
2009. nov. 24. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:

Javul.De amíg ilyen pici nem muszály pont este fürdetni.Próbáld meg délután vagy délelött.Amikor nyugisabb.Amikor 8/10/12 hetes lesz, már jobban fogja élvezni a fürdést és talán türelmesebb is lesz.

Vagy az esti szopi után is fürödhet ha vártok utánna 1,5-2 órát, aztán a fürdés után kap még egy kis szopit és alszik egy nagyot.Nálunk ezek a "trükkök" váltak be.

2gyerekes anya

2009. nov. 24. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hát én meg azt mondom,hogy már az első perctől fürdesd egy időpontban,hogy szokjon a napi rutinhoz.Az ismétlés a babának biztonság.Evés után is fürdetheted ,várj egy fél órát,hogy ne jöjjön ki belőle,és mehet a pancsi.
2009. nov. 24. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Várd ki amíg jóllakik, és nyugis. Menjen be valamelyikőtök vele a vízbe, és légy türelemmel. A legtöbb baba hamar megszeretni a dolgot.
2009. nov. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam kb. három hónapos koráig üvöltött, ha fürdettük, már előre rettegtünk az esti fürdetéstől. Mi mondjuk mindig este fürdetjük, ugyanabban az időpontban, de nálunk pl. az sem segített, ha fürdés előtt megetettem, akkor is ment a hiszti. Aztán egyre jobb lett, most már hét hónapos és imád lubickolni:) Szerintem 8 naposan még teljesen természetes, hogy sokat sír, még minden új és szokatlan szegénykének.


Üdv

2009. nov. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia! Nálunk is a 3. hónap volt a vízválasztó. Addig bármit is tettünk mindig sírás, üvöltés volt már a vetkőztetés alatt is. Azóta imád fürdeni. Nem hittem volna, hogy egyszer vége lesz. Próbálj ki több variációt, hátha bejön valamelyik. Biztos kézzel és gyorsan, de nyugodtan végezzétek.


Kitartást! Jó babázást!

2009. nov. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!