Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valkinek tapasztalata a...

Van valkinek tapasztalata a Manola gyerekágyakkal kapcsolatban? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
[link]
2013. dec. 15. 17:18
 1/3 katamami válasza:

Szia,az én gyerekeim Manola gyerekágyat kaptak karácsonykor a Jézuskától. 2 hét alatt megérkezett pont, ahogy ígérték és teljesen ugyanolyan volt az ágy összeszerelve, mint ahogy a katalógusképen néztük. 160centi hosszú az ágy, hatalmas lett a 3 éves kislányomnak, szinte elveszik benne. Az egyik hercegnős mintás, a nagyfiam verdásat kapott.Esztétikus és nagyon praktikus az ágyacska, az élvédő is olyan, ahogy leírták, valóban gumi és tompítja az eséseknél lévő sérüléseket.

Szóval én nagyon meg vagyok elégedve vele, csak ajánlani tudom :)))

2014. márc. 13. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bár nem innen vettük, de nekünk 2db Manola ágyunk van. 2 hét alatt elkészítettek, a mintát én választottam, kókusz szivacsot rendeltem hozzá. Most már 1,5 éve használjuk. Azóta az ágyneműtartó nem csípi be az ujjukat és bár estek már neki nem volt nagyobb sérülés. Van az élein körben gumi élvédő végig az egész ágyon.
2014. márc. 29. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én a manolashop.com-on vásároltam Manola gyerekágyat. Gyönyörű, pont, mint a képeken és az élvédő valóban megóvja a gyerekeket a sérüléstől, tapasztalat :)
2014. jún. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!