Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 25-26 napos ciklus esetén...

25-26 napos ciklus esetén mikorra tehető az ovuláció? Ilyen ciklushossz mellett ki, melyik napon esett teherbe?

Figyelt kérdés
A 8. és 12. napon voltunk együtt a párommal.
2013. júl. 6. 10:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Ciklus hossza - 14. Tehát nálad kb. a 11-12. napon.

De persze ez sem törvényszerű, de a legtöbb nő luteális szakasza 14 napos.

2013. júl. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A papirforma szerint akkor épp a 12.nap lenne a jó,de hát az csak a papirforma.
2013. júl. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia! Amióta nekem megjött első mensi óta 25 naposak a ciklusaim. Egy kis csemegézni valót leírok, ha érdekel, olvasd el. Az első lányommal menszesz előtti napon voltunk együtt, akkor sikerült összehozni. A másodikkal közvetlen mensi után maradtam terhes. A harmadikkal úgy lettem terhes, hogy műtét után voltam , és az orvos azt mondta, legalább egy évig nem esek majd teherbe. Nem jött meg a havim műtét után , de terhes maradtam vmikor. :) A negyedikkel mensi alatt voltunk csak együtt, mert már nem akartunk több gyereket, és gumival védekeztünk, és hát gondoltam menszesz alatt úgysem maradok terhes...az ötödik csaj meg pont középidőben fogant....ennyit arról, hogy mindig 14. napon van peteérés :D Amúgy a legjobb időben voltatok együtt, ha a peteérést nézzük!!! Remélem hogy sikeres volt az együtt lét!!! Szurkolok!!!
2013. júl. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Kedves 3. hozzászóló, nem vagy egy mindennapi eset! :) Gratulálok az 5 lánykához! Kíváncsian várom, hogy a papírforma szerint működik-e a testem, de legalább még egy hét mire érdemes lesz tesztelnem. És köszi a drukkot is! :)
2013. júl. 6. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!