Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babalátogatóba magatokkal...

Babalátogatóba magatokkal vinnétek 14 hónapos gyereketeket?

Figyelt kérdés
Vagy inkább rábíznátok valakire?
2013. dec. 16. 15:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
a mi gyerekorvosunk pont azt mondta, hogy a kicsiket nem kell félteni ilyen szempontból, nyugodtan jöjjenek hozzánk látogatni, születés után még hónapokig nagyon erős az immunrendszerük
2013. dec. 16. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
69%

Igen, vinném. Nem hosszú időre természetesen. Mi a 1,5 éves lányunkat vittük magunkkal babalátogatóba (akkor 1,5 hónapos volt a baba), de ott az anyuka is kérte, hogy vigyük a lányunkat is.

Ha biztosra akarsz menni, kérdezd meg a szülőket. :)

2013. dec. 16. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
69%
10 hónapos, és 2,5 éves lányaimmal voltunk nem rég látogatni 3 hónapos kisfiút... először én is aztgondoltam, hogy nem viszem őket, de a nagyobbik kifejezetten szerette volna látni a pici babát, így együtt mentünk - igaz, tényleg csak szűk 1 órát voltunk ott, és előtte azért megbeszéltem, hogy ők is jönnek...
2013. dec. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
52%
Szia! Szerintem nyugodtan vidd magaddal, hiszen a te gyereked és gondolom azok is tudják, akikhez majd mentek látogatóba! Barátnőm nem rég szült és ugyan a kórházba nem vittem a kislányomat (16 hónapos), de hozzájuk már igen, de ők nagyon szeretik a kislányomat, örülnek neki mindig! Minket eleve többes számban hívtak meg! De tényleg ne maradjatok olyan sokáig!
2013. dec. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Megmondanám az anyukának, hogy szóljon, ha már elég ereje lesz ahhoz, hogy meglátogassuk kisgyerekkel együtt. Ha az az ő babája 3 hónapos korában lesz, akkor akkor.
2013. dec. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
hozzánk jött ismerős gyerekkel (igaz 9 hónapos volt a kisfiú), de minket nem zavart. ha nem beteg miért ne vihetnétek? :)
2013. dec. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Persze,hiszen hozzájuk mentek.Ha tesóról lenne szó akkor szerintem még a kórházba is simán.
2013. dec. 16. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
A gyerek is a családotok része,ha nem beteg miért ne vihetnétek.Inkább vinném később ha erősebb a pici baba,mintsem hogy otthon hagyjam.
2013. dec. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Természetesen. Hozzánk is jöttek 8 hónapos, 2 éves meg 6 éves gyerekkel is. Egyáltalán nem zavartak, sőt örültem, hogy a gyerkőcöket is hozták. 10 hónapos fiammal mi is voltunk már egyszer (nem is közeli ismerős, férjem munkatársa), és nem néztek ránk rossz szemmel, örültek nekünk.

Barátnőm is a napokban szül, januárban megyünk majd meglátogatni, és szerintem meg is sértődne, ha nem vinnénk a fiunkat.

2013. dec. 17. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!