Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Karacsonyfas kerdes. Hany...

Karacsonyfas kerdes. Hany eves volt gyermeked amikor egyutt diszitettetek fel a karacsonyfat?

Figyelt kérdés
divat lett az, hogy mar a 3-4 eves is tudja hogy a fat nem az angyal hozza?
2013. dec. 17. 12:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Kisfiam 5 múlt, tavaly még a Jézuska hozta a fát, idén már együtt díszítjük. Saját maga logikázta ki, én pedig nem akartam belebeszélni, hogy de, igen, ....Olyan faluban lakunk, ahol minden 2. háznál fenyővel foglalkoznak, és már november végén látta a sok kivágott fenyőt.
2013. dec. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
3 éves korától együtt díszítjük. Sose gondoltam, hogy a jézuska hozza a fát is. Hiszen látja, hogy az emberek az utcán vásárolják, ott volt amikor vettük mi.
2013. dec. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
3,5 és 5 évesek, mindig közösen díszítjük, imádják! Én is így nőttem fel, én is imádtam :)
2013. dec. 17. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Kiskorom óta együtt díszítem a szüleimmel,és nem azért,mert akkoriban ez volt a divat. Hanem,mert

1, egyke voltam,senkire nem tudtak bízni

2, túl kíváncsi voltam én ahhoz ,hogy valahova lepasszoljanak amíg díszítik a fát


Meg amúgy is,olyan meghitt meg családias ahogy együtt díszitjük a fát,nagyon sajnálnám ha ez kimaradt volna a gyerekkoromból.


Pont tegnap beszéltem barátnőmmel,és mondta,hogy minden a mamájukkal mentek moziba és tök rossz volt (mikor már nagyobbak is lettek),hogy mire hazaértek felvolt díszítve.

De ha az apjánál karácsonyozik ott együtt díszitik és azt mondta,hogy sokkal jobb együtt díszíteni.


Ha lesz gyerekem én is együtt szeretném majd vele díszíteni,annyira jó látni ahogy élvezik:)

2013. dec. 21. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!