Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik követik a Suttogó 4É-jét,...

Akik követik a Suttogó 4É-jét, hogy vált be a mindennapokban?

Figyelt kérdés
2013. dec. 18. 06:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nálunk a fiam magától alakította ki ezt a rendszert, igény szerint szopizott, szopizás közben általában volt rotyi, ezért utána tisztába tettem, így nem aludt el, utána ébren volt, ha elfáradt elaludt. Nem értek egyet a Suttogó elvekkel, nem 4 féle gyerek van és nem szabad könyvek alapján menetrend szerint nevelni egy babát: meg kell ismerni, meg kell érteni és szeretni kell. Sokkal inkább ajánlom Dr. Ranschburg Jenő, Dr. Bagdi Emőke írásait. A Suttogó igéyn szerint szoptatott babáknál alapból felejtős és ezzel a módszerrel esélytelen a hosszú ideig, de még a 6 hónapig való szoptatás is. Nekem ez elsődleges volt, a hordozással együtt, mivel haszontalan mű, kukában végezte, mert olyat nem ajándékozok el, ami szerintem nagyon nem jó sem a gyereknek, sem a mamának.
2013. dec. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nálunk tökéletesen működött mindhárom gyereknél. Viszont ahogy előttem írták nem szabad "kőbe vésettnek" tekinteni a módszert, inkább csak iránymutató. Kiegészítésnek javaslom, hogy olvasd el a Suttogó mindent megold című könyvet. Több támpontot ad. Én a módszer segítségével kialakított napirend szerint nevelem a 3 négy év alatti gyermekemet, és mindenkinek jó, mindenkire jut idő.
2013. dec. 18. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
90%

Sztem mivel a babak alapveto igenye h.cicin aludjon el igy nalunk nem.mukodott es igeny szerint szoptatok ugy meg vegkepp. Ja es a letesz felvesz meg meg annal inkabb sem es rajottem nem is akarom igy "idomitani" a babamat. Szoval nalam nem mukodik pedig azt hittem mindent ugy csinalok majd ahogy le van irva...

Az h.hogyan ertelmezd a babad jelzeseit hasznos benne! De pl.javasolja a cumit elalvashoz...mert kell neki a cici potlek v.a cici...

2013. dec. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!