Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az, ha én mutatok...

Miért van az, ha én mutatok valamit kitartóan a kislányomnak nem utánoz, de bárki más (ugyanazt) egyből utánozza? 1 éves

Figyelt kérdés
2013. dec. 18. 21:51
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez nálunk úgy működik, hogy a 9 éves bátyust figyeli árgus szemekkel és őt utánozza mindenben a másfél éves kislányom.
2013. dec. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha jól értem te többször megmutatsz neki egy új dolgot,ezt nem utánozza,később ha más mutatja akkor meg igen??

Ha erről van szó,ez a késleltetett utánzás ami erre a korra jellemző.Még bonyolultak neki a mozgásformák,így nem tudja egyből utánozni, először összeteszi a kis fejében.Mikor "megérett" a fejében a dolog,hogy hogy is kell csinálni,akkor csinálja.Lehet ezt a pillanatot más kapja el először:)Nálunk is rengeteg ilyen volt,mondja is mindig a nagyi,hogy mennyi mindenre megtanított az unokáját :D

2013. dec. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!!!!! Na ez így már megnyugtató, mert nálunk ugyanez van, hogy nagyi büszkélkedik, hogy bezzeg őt utánozza és nála csinálta először, hiába mondom, hogy de hát én is annyiszor mutattam már neki :) :)
2013. dec. 18. 22:32
 4/5 anonim ***** válasza:
:)) ne aggódj,a te érdemed,hogy tudja,te vagy minden nap vele,te mutatod neki:) csak a piciknél ez még így működik,nem tudnak egyből utánozni:)
2013. dec. 19. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aranyos vagy, köszi a megnyugtatást!! :)
2013. dec. 19. 18:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!