Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Téli babákat mibe teszitek,...

Téli babákat mibe teszitek, ha mózeskosaras babakocsival mentek sétálni?

Figyelt kérdés
Kell venni bele valamilyen bundazsákot, egyátalán be lehet kötni a mózesban vagy nincs is benne öv? Még csak most készülök venni.
2009. nov. 25. 20:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Attól függ, milyet veszel. Kétfajta babakocsi létezik:

1. van a váz és külön hozzá mózeskosár, sportrész, és némelyiknél a hordozót is lehet rögzíteni - ennél a fajtánál általában nincs öv (amennyire én tudom), de általában úgyis csak addig használható, amíg nem mászik, áll fel. Amikor már ezeket csinálja a baba, akkor általában már tud ülni is, így már használható a sportrész, ami viszont öves.


2. Olyan babakocsi, aminek a mózes és sportfunkció egyben van. Csak itt figyelni kell, h tényleg vízszintesig dönthető legyen a kocsi alja, vagy ha enyhén emelkedik, akkor méretre vágott szivaccsal kiegyenlíthető.


Mi kaptunk overállt/bundazsákot (ki minek hívja), így öltöztettem télen sétához:

body, rugi, kardigán, kisnadrág, sapka, jó meleg overáll + takaró + ha nagyon hideg volt, a lábzsák.

2009. nov. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tavaly télen volt újszülött a babám. A mózesben nem volt biztonsági öv, de egy újszülöttnek nem is kell, hiszen még nem forog, nem mászik, stb, csak fekszik egy helyben. Overállt adtam rá, ha hideg volt nagyon, vittem takarót is.
2009. nov. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Februáriak vagyunk. Anno így sétáltunk, overál, takaró, lábzsák.
2009. nov. 26. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!