Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 6 napja nem kakilt. Normális...

6 napja nem kakilt. Normális dolog ez?

Figyelt kérdés

Vasárnap volt utoljára kaka. 6 hónapos múlt, max. fél üveg gyümölcsös( alma, körte, őszi-, sárgabarack) babaételt eszik napi 1x tízóraira. Mellette szopiztatok. 1,5 hete kap egy fél Hippes babakekszet mindennap. Kb. 4 hete van hogy nincs gyakrabban kaka. Igaz most fogzik, már 4 foga kibújt. Gondoltam arra hogy emiatt vannak problémák a kakilással, de mindenki csak azt mondja hogy a fogzás hasmenést okoz nem székrekedést.

Csütörtökön kezdett el erőlködni akkor és péntek este próbáltam lázmérőzni, viszont nem jött semmi pedig szegény annyira nyomott hogy teljesen leizzadt. Este orvosi tanácsra kapott egy fél glicerines kúpot ami most hajnalban jött ki majdnem egészben, minimális kaka kíséretében. Múlthét péntek óta minden reggel Duphalac szirupot kap. Pukizni nagyon sokat szokott főként tornáztatás közben. Kammilla tea nem vált be. Nem is nagyon akar semmit elfogadni cumisüvegből.


2013. dec. 21. 05:44
 1/4 anonim ***** válasza:
HA csak kizàròlag anyatejet kapna akkor ha pàr napig nem kakil az nem gond...nekem ezt mondta a védönö. De igy, hogy kap màst is, sztem orvoshoz kellene vinned.
2013. dec. 21. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hàt nekem mèg nincs gyerekem, de szerintem mindenkinek van egy emèsztèsi ritmusa, ha magamöl indulok ki nincs baj èn felnőtkent is 2 hetente jàrok wcre.

Ha nem fàjlalja, nem nyűgösebb nagy gond nem lehet, azèrt említsd meg az orvosnak, az sosem àrt.

2013. dec. 21. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nekem furcsa ez,bár biztos embere válogatja,de azért az orvosnak mindenképp megemlíteném.

Mi is és a gyermekünk is első perctől,minden nap wc-zünk.

De a 2.válaszoló például nem,így éppen lehet normális is.

2013. dec. 21. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Elnézést hogy csak most írok, de rengeteget szaladgáltunk az ünnepek előtt. Szerencsére már Aznap délután volt kaka. A gyerekorvosunkkal egyeztettünk előtte ezért is kapott glicerines kúpot. Sok-sok hígítatlan őszibaracklé és hétfőn ismét volt kaka. Remélem most már rendbe jövünk. 4 héttel ezelőttig minden második nap volt nagy dolog. De valami miatt mostanában nagyon sokára sikerül produkálni.
2013. dec. 24. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!