Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lett valamilyen hosszú távú/ma...

Lett valamilyen hosszú távú/maradandó sérülésed szülés után?

Figyelt kérdés
Pontosan mi?
2013. dec. 25. 10:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
57%
ÖÖÖ én úgy tudom,hogy utána egy ideig fáj az eggyüttlét... Ha jól tudom..
2013. dec. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nem normális ha valakinek maradandó sérülése lesz, szóval szerintem ez nagyon ritka.
2013. dec. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Barátnőmnek nem állt el a vérzése, kivették a méhét.
2013. dec. 25. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
10-ből 8 mensinél az első 1-2 napon iszonyatosan sajog a gátam, már volt, hogy elbőgtem magam. Ilyenkor állni vagy emelni alig bírok. Ha ez számít, nálam ez a legnagyobb gond.
2013. dec. 25. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sérülésem igaz nem volt, csupán a mensim változott meg azóta, hirtelen jön kiszámíthatatlanul, szinte elönt. :(
2013. dec. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Császár után mélyvénás trombózis.
2013. dec. 25. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem enyhe méhsüllyedésem és hólyagsérvem lett. Ez azt jelenti, hogy a hüvely fala nem tudja tartani a húgyhólyagot. Intim tornával lehet javítani (meg megelőzni is).
2013. dec. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Méhsüllyedés, amihez hozzájárult az is, hogy gátvédelemmel szültem.
2013. dec. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Édesanyámnak volt anno 24 évvel ezelőtt egy komolyabb sérülése: évekig nem tudta tartani a székletet és a vizeletet rendesen(szó szerint pelenkázta magát)

Persze vissza ment a dokihoz,ő azt mondta,hogy "ez ezzel jár"Akkoriban nem volt szó műtétről,próbált bele törődni.

Később hallott az intim tornáról,az segített neki,onnantól már megérezte,de vagy-vagy...

Nagyon sokára műtötték meg,így már 24 év után egész jó lett.Már nincs baja,de kérdés,hogy miért kellett ehhez huszonévnek eltelnie.Záróján semmi nem szerepel,de a tények magukért beszélnek.

Nekem max. a császár hege,ami maradandó,de semmi gond vele,nem érzékeny,nem fáj és nem is látszik bikiniben sem.

2013. dec. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Sérülésnek nem nevezném, de a spinális érzéstelenítés óta durván fáj a fejem a frontokra, pedig korábban nem volt ilyen gondom. A mensim óramű pontos, mint a császár előtt, de sokkal intenzívebb.
2013. dec. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!