Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szülés » Akinek az első szülése hosszú...

Akinek az első szülése hosszú és nehéz volt, milyen volt a 2. szülés?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos indítani kellett az elsőt.16 órás vajúdás után,1.5 órás kitolás.Repedtem,szakadtam,vágtak.Nagyon félek milyen lesz a 2. 32 hKm
2013. jan. 25. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Gyors és könnyű. De tényleg. Elsővel reggel 6-tól du 4-ig küszködtem, komplikációk voltak, végül vákuummal kellett rásegíteni. Másodikkal 2 óra, bár nagyon összeszedtem magam, akkor már tudtam, mit kell csinálni. Ne izgulj!
2013. jan. 25. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

1.vel 25óra összesen, másodikkal 4óra mindennel együtt. viszont a 2. nekem fájdalmasabb volt, sokkal erőteljesebb fájásokkal. de nem kellett vágni sem, így az utána következő időszak is hihetetlenül könnyű volt az elsőhöz képest.

ne izgulj, csak pozitívan! :))

a dokik is azt mondják,h.általában a 2. szülés már jóval könnyebb! :)

2013. jan. 25. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 barackvirág 5 ***** válasza:
Nekem is könnyebb volt a második.Első 6:00-16:30-ig tartott,Második 16:10-17:10-ig.Most 30 hetes vagyok remélem ez is könnyű szülés lesz majd!
2013. jan. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!