Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Azok a szülők akik 5x adnak...

Azok a szülők akik 5x adnak Babájuknak enni, a 2. főzelékfélét mikor adják? Este lefekvés előtt, vagy uzsonnára?

Figyelt kérdés
Mert én így csinálom: Reggel tej,vagy tápszer,tízóraira gyümölcs,vagy túró rudi,ebédre főzelék,uzsonnára gyümölcs vagy tápszer,és estére főzelék,vagy tejpép.Babám 11 hónapos elmúlt.
2009. nov. 26. 19:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Mert 2x kell adni főzeléket? Én csak ebédre adok.
2009. nov. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Én egyébként reggel és este adok a tápszert lefekvés előtt. Uzsonnára adok tejpépet vagy gyümit vagy túrórudit, krémtúrót.

9 hós

2009. nov. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Uzsonnára szoktam adni, a vacsora tápszer
2009. nov. 26. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Délben és 3-kor eszik főzeléket.Reggel este tápszer.6-kor tejpép.Orvosi utasításra eszik 2x főzeléket,mindkettő húsos és általában más fajta.Babám 10 hónapos lesz 9.-én.
2009. nov. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Védőnő mondta,hogy a napi 2x-i főzeléknek meg kell lennie.Délben és vacsira adok.Akkor ezek szerint nem?Vagy inkább gyümölcsöt adjak,vagy tápszert?
2009. nov. 26. 20:26
 6/14 anonim ***** válasza:
Nekem is a védőnő ajánlotta annó, mivel nagyon keveset hizott a babám (most 9 hós). Délben adok neki főzit, meg uzsira kap általában, nekem a vacsora a lefekvés előtti evést jelenti, ami tápszer. Kora reggel, meg lefekvés előtt kap tápot.
2009. nov. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
reggel, tízórai anyatej - ebéd+uzsi főzelék és utána szopi - vacsora szopi. Ha valami progranm uzsonnaidőre esik, akkor uzsira anyatej, vacsira főzi és anyatej. Nálam is a lefekvés előtti a vacsi. 7 és 3/4 hós.
2009. nov. 26. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
21:06-os vagyok. Keveset hízott az előző mérésnél (16dkg), ezért kellett bevezetni a 2. főzeléket is. Most 2x-i főzelékkel 54dkg-t hízott.
2009. nov. 26. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Kislányom még csak 6,5 hós, és így eszik:

reggeli tápszer

tízórai tejpép gyümölccsel

ebéd tápszer

uzsonna főzelék (vagy ha épp nincs akkor tejpép gyümölccsel)

vacsora tápszer


A védőnő szerint (és szerintem is) egy éves korára kell majd eljutni oda, hogy csak a reggeli és a vacsora legyen tápszer, a közte lévő 3 étkezés valami szilárd. Valószínűleg akkor 2x gyümölcsös valamit fog kapni és csak egyszer főzeléket.

2009. nov. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én is kétszer adok főzeléket a kisfiamnak, ebédre és vacsorára. Elalváskor pedig szopizik még. Vacsorára nem jó gyümölcsöt adni, mert savat csinál.
2009. nov. 26. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!