Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet kicsit indiszkrét...

Lehet kicsit indiszkrét kérdések, de? (lent)

Figyelt kérdés

Mekkora a lakásotok/házatok?(m2)

Mennyi pénzből éltek havonta? (úgy mindent összevetve, fizetések, cafeteria, támogatások, stb.)

Hány gyereketek van, nekik mindent meg tudtok adni?

Köszi. Egy km.


2013. dec. 25. 18:07
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:

110 m2

500e

2, igen

2013. dec. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:

50m2

450.000ft

2 gyerek

Mindenünk megvan

2013. dec. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
26%
Miért érdekel?
2013. dec. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:

Te is kiakadtál a 46m2-es szobán meg a 38m2-esen? Én igen, most dobálták föl ezeket a kérdéseket én meg csak hüledezek. Valakinek az egész lakása ekkora:D Nem is tudtam, hogy vannak ekkora szobák, hihetetlen. Én külföldön élek, 2 szintes a házam, de alapterülete nincs 46 m2, valakinek meg 280m2-es LAKÁSA van:D Nem vagyok rá irígy, nehogy félreértsd, nagyon meg vagyok az én kis ...nem is tudom, soha nem gondolkodtam még, hogy mekkora, de olyan 60-80 között van. Elég ezt takarítani, el se tudom képzelni, hogy egy majd 300m2-es lakást takarítsak:S Nem akarom megbántani a lakás tulajdonosát, biztos szép és jó egy akkorában lakni.

Szóval mivel én külföldön élek, nem igazán tudsz mit kezdeni az anyagi adataimmal, de azt mondom itt minimálbérből nem kell néznem, hogy hány "forintos" az a parízer, nem számolom a "forintjaimat" a hónap végén. Van egy lányunk, most jön a kistesó, és amit akarunk, megadunk neki.

2013. dec. 25. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
17%

-280m2 lakas

-ez valtozo,parom fizetesetol fugg, de altalaban 3.5-4 ooo ooo kozott + 120e cafeteria.

-uton vannak az ikrek, es mindenuk maximalisan meglesz.

2013. dec. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
27%

Huhh, 4es, nagyon jol idozitettunk :)))

Egyebkent en is kulfoldon elek.

a 46m2-es gyerekszobas kismami :)

2013. dec. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

110 nm/ikerház

700 ezer

2 gyerek 1 pocakban (szeretnék negyediket is)

Mindent meg tudunk adni ésszerű keretek között.

Semmi luxus, nekünk a két autó és a rezsi meg a kaja ami sokba kerül.

2013. dec. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%

- 80 m2, tetőteres. 3 szoba, 2 fürdőszoba, amerikai konyhás nappali. A szobák picik, tényleg csak hálószobák, egy a mi hálónk, 2 gyerekszoba.

- 350 ezer + 20 cafeteria, a leendő tgyás-omat, gyed-emet még nem tudom, mert béna a bérszámfejtő cég.

- csp (januártól két gyerekre), adókedvezmény 2 gyerekre.

- egy 3 éves és egy pocakban, remélhetőleg januárban érkezik, nem idén. :)

Szerencsésnek mondhatjuk magunkat, mindenünk megvan, mindent meg tudunk adni a gyerekeinknek. Természetesen nem kacsalábon forgó palotát, de jut ételre, ruhára, gyógyszerre, néha kis luxusra (könyv, program, és ha kell, tudunk a szülőknek is segíteni).

Nagyon odafigyelünk, hogy mire, mikor, mennyit költünk, ésszel vásárolunk, igyekszünk félre is tenni, de Murphy él, amint van egy kis megtakarításunk, tuti cserélni vagy javítani kell valamit. :)

2013. dec. 25. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100m2 kertes ház,250ezer a jövedelmünk(hitel nincs),1 gyerek van,2.gyerek még a pocakban.Amit szeretnénk megadni a gyermekünknek azt meg tudjuk neki adni.
2013. dec. 25. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:

4-es vagyok.

6-os, csak nem Amerikában élsz, ott vannak olyan hatalmas házak:D

Angliában meg kicsik:D

2013. dec. 25. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!