Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kivit milyen gyümölccsel...

A kivit milyen gyümölccsel lehet még összeturmixolni? Alma, banán, mandarin, körte? Melyikekkel?

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 08:52
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármelyikkel. De a babádnak akarod adni a kivit? Mert az tiltólistás 1 éves korig minimum, de utána sem javasolják. Van egy csomó cikk pont a kivivel kapcsolatban a neten, hogy erősen allergén gyümölcs stb. Olvass utána.
2009. nov. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1 éves lesz nem sokára.Sokan mondták,hogy lehet már adni,persze mag nélkül.Szerintem meg jó mert könnyen emészthető.Nekem pl jót tesz mert lágyabb a székletem tőle.
2009. nov. 27. 09:07
 3/7 anonim ***** válasza:
A kiviben a magok allergizálnak, szóval nyugodtan adhatod neki 1 éves kora körül úgy, hogy kibányászod belőle a magokat. Túl sok hús ugyan nem marad így belőle. Nekem 13 hónapos a lányom, a napokban adtam neki először kivit. Magokkal együtt szerintem egy darabig még nem merem, de én elég betoji vagyok :)
2009. nov. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
:)) Lehet a magokat is adni,de akkor viszontlátjuk a pelusban. :)))) De mag nélkül természetesen.Majd kibányászom belőle. :)
2009. nov. 27. 09:11
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Ha ilyen okos vagy akkor minek kérdezel?

1 éves kor alatt allergiát okozhat!

2009. nov. 27. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én már adtam mag nélkül és még csak 8,5 hónapos.

Védőnő mondta, hogy várjam meg míg jól megérik, szedjem ki a magokat.

Banánnal és rizspehellyel adtam.

Citrusféléket viszont csak 1 éves kor uánra mondta.

A banánról is kitalálták, hogy csak 1 éves kor után lehet, de én adom, sőt elsők között adtam.

2009. nov. 27. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves 09:31-es! Tudom,hogy hogyan kell adni a kivit képzeld,és én azt kérdeztem,hogy MILYEN gyümölccsel lehet keverni,nem pedig,hogy mikortól lehet adni!A banánra is azt mondják,de képzeld én már 7 hónaposan adtam Neki,sőt tejet is!!!!!!És jéééé semmi baja nem lett!!!!!

Hozzáteszem,hogy minden Baba más!Nem mindegyiknek lehet adni 1 év kor alatt bármit!

A többi válaszolóknak köszönöm a normálisan adott válaszokat!A lényeg,hogy jól érjen be és úgy már lehet adni!

A kötekedő válaszadók pedig kerüljenek nagyívben!!!!

2009. nov. 27. 10:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!