Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bukásnak számít ha babám...

Bukásnak számít ha babám minden etetés után büfivel együtt és utána akár 1 órával is jön fel neki tápszer?

Figyelt kérdés

Milupa 1-et használunk amitől kicsit hígabb a széklete de a színe rendben van ,sárga színe.

Előfordul hogy a pukizás előtt sír utána elhallgat mikor megkönnyebült, nappal nem alszik nyugodtan nem alszik végig fél órát anélkül hogy ne ébredne fel és ne sírna.

Milyen tápszert ajánlanátok ami nem túl drága?



2013. dec. 27. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Igen, az a bukás. A milupa fermental még olcsó, felírva kb 1e.
2013. dec. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Most is milupát kap,milupa 1, de nem nagyon szereti már az ízét megunta vagy nem tudom de alig eszik mostanában van mikor csak 5 ml és még akkor is csurog a szájából egy kicsi.Ráadásúl hígabb a széklete is.

Más fajta esetleg?

2013. dec. 27. 12:31
 3/6 A kérdező kommentje:
ötven ml. Bocs elírtam.
2013. dec. 27. 12:32
 4/6 anonim ***** válasza:
Amit még érdemes megpróbálni, az a Humana baby fit 1, banános ízű, nem drága az sem a többihez képest persze. Ezt fél éves koráig adhatod, ebből a 2 már nem banános ízű lesz. A lányom nagyon szerette.
2013. dec. 27. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ja és ha sűrűn bukik, szerintem vegyél Nutritont, (nem írják receptre, patikában 2e körül van az ára) és sűríts azzal, előtte beszéld meg a dokitokkal!
2013. dec. 27. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
A súlya szépen gyarapodik. De mindig jön vissza neki kajcsi ha sokat ha keveset eszik.
2013. dec. 27. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!