Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan adtatok be az Infacol-t...

Hogyan adtatok be az Infacol-t? Egyszerüen felszivni a csöbe es a baba szajaba nyomni? Vagy csak 1 cseppet kell adni?

Figyelt kérdés
2009. nov. 27. 17:40
 1/4 anonim ***** válasza:
a csövön ki van jelölve a mennyiség, és azt kell a szájába engedni.
2009. nov. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen de előttte fel kell rázni, és kétszer háromszor kinyomni és felszívni a cseppentőbe, hogy abban is a felrázott anyag legyen. Ki van jelölve rajta az 5 ml. Az én babám szerette, mert édes és tudta h szopi jön utána
2009. nov. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szai!Egy ideig én is ezt adtam a babámnak,az elöttem írók szerint. Viszont eléggé agresszív és nyugtalan lett tőle. És ezt több anyukától is hallottam. Mi áttértünk a GRIPE WATER-re (DM-be lehet kapni),teljesen természetes víz (angol víznek is hívják).Egy kiskanállal kell ebből adni a csöppségnek. Nálunk nagyon bevállt,és 3 hét alatt megszünt a hasfájás.Szerintem megéri kipróbálni.
2009. nov. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Sziasztok!Ez engem is érdekel nagyon!Most egy teljes cseppentőnyit kell adni vagy csak egy cseppet?Mert másoktól azt hallodtam,hogy minden étkezés előtt egy csepp.
2010. aug. 6. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!