Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a baba akkor ér abba a...

Ha a baba akkor ér abba a korba mikor eheti azt ami éppen nem idénygyümölcs-, zöldség, akkor mivel pótoljátok, vagy egyszerűen azt akkor adjátok neki mikor szezonja lesz? Vagy fagyasztott? Üveges?

Figyelt kérdés
Értem ezalatt, hogy pl a baba nyáron vagy tavasszal lesz 6 hós, akkor ugye sütőtök pl nincs, vagy télen ér abba a korba mikor ehetné a cukkinit, kelbimbót,őszibarack...stb de nincs.Ilyenkor mit csináltok?
2010. ápr. 17. 09:35
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Én szezonban jól bevásároltam ilyenekből, lefagyasztottam, aztán, mikor már ehette, adtam ebből. A bébiétel is jó megoldás, csak sokkal többe kerül... és nem akartam minden nap konzervet adni a gyerekeimnek. A sütőtök megsütve, feldarabolva jól pépesíthető :)) Kelbimbót egész télen frisset kapsz..(azaz, késő ősszel leszedik, aztán hűtőházban tárolják)
2010. ápr. 17. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is fagyasztottam.
2010. ápr. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én egy hónapja kezdtem a hozzátáplálást, és csak azt veszem meg a bébiételből, amit jelenleg nem tudok megvenni. (ez most az őszibarack, szilva, és néhány üveg ilyen tartalmú gyümölcs ital). Ezekhez mindig főzök almát, krumplit vagy sárgarépát. Kézimixerrel pürésítem, és összekeverem az aktuális bébiétellel. A gyümiitalokat pedig forralt vízzel higítom.
2010. ápr. 18. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!