Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Létezik, hogy annyira fáradt...

Létezik, hogy annyira fáradt és azért ordít ilyen kétségbeesetten 6hetes babám? Általában ete az utolsó etetésnél.

Figyelt kérdés

2013. dec. 28. 18:45
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.Ha csak nem hasfájás..bár jellemző sok anyukára hogy mindent arra fognak.

Az én lányom is nagyon szokott sírni mikor már állmos és nem tud elaludni.Kitartás neked.

De ha már nagyon nem bírsz vele tedd le,hagyd magára és had sírjon egy kicsit(Nagyon drasztikusnak tűnik de hidd el nem annyira az,nekem a szívem ketté szakad de kell ez)

Aztán menny be hozzá és vedd ölbe,szorícsd magadhoz ez jó lesz neki és elalszik,mert már akkorra el is fárad.Nekem ez általába bejön.

Üdv.

15hetes kislány anyukája.

2013. dec. 28. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 5 hetes és pár napja ő is nagyon sír az utolsó etetés után. Nem azonnal, eltelik egy fél óra v. óra is szopi után.Én a fáradtságra nem is gondoltam ,pedig igazad lehet. Én hasfájásra tippeltem, bár hirtelen hagyja abba es azpnnal alszik is. Én a kezemben tartom a sírás alatt es egy kicsit elalváskor és csak utána teszem le. Valahol olvastam ,hogy a babáknak néha arra van szükségük, hogy jól kisírják magukat az édesanyjuk karjaiban.Ezzel a tudattal kétségbeesés nélkül hagyom hogy átölelve sírjon.
2013. dec. 29. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Enyem is csinalja. Ket oka lehet, hasfajas, ill. Kifarad estere.
2013. dec. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!