Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak! Mit tudnek tenni az...

Anyukak! Mit tudnek tenni az ellen hogy ne legyek ennyire gornyedt? Ti mit tesztek ellene?

Figyelt kérdés
14 honapja szultem es egyre gyengebnek erzem a hatam arrol nem beszelve hogy egyre jobban faj megallas nelkul. Egyre gornyedtebben allok allandoan azon veszem eszre magam hogy mar szinte teljesen lehajolva csinallom a dolgom (haztartas) 22 eves vagyok es mindig olyan szep volt a testtartasom es most ugy allok mar mint egy 80 eves venasszony.
2009. nov. 27. 18:52
 1/7 anonim ***** válasza:

Én pont ugyanezért vettem pont ma egy tartásjavítót. Jártam már gyógytornára is, de nem segített :(

Ez a tartásjavító egy gumi (én fűzőnek hívom), ami -ha jól csinálod- hátrahúzza a vállaidat és nagyon kényelmetlen miatta görnyedni.

Szerintem te is próbáld ki! (lehet, hogy orvossal is lehet felíratni, én vény nélkül vettem gyógyászati segédeszközboltban, 5000 Ft volt. (elég sok, de ha tnyleg segít, megéri) :)

2009. nov. 27. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bocsánat az OFF-ért,de én is pont ezt érzem csak az én babám 8 hónapos:(és nagyon fáj a hátam.
2009. nov. 27. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az enyem is,sot gyerek korim ota be be csipodik 1 idegszalam...terhesseg es szules utan csak romlott.Miota szultem 2x voltam csontkovacsnal>megerte.eloszor 7 honapos volta fiam es akkor ejszaka aludtam eloszor hatfajas nelkul.de 1 ilyen fuzo szeruseget szivesen kiprobalnak en is.
2009. nov. 27. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ez volt a bajom. Nem értettem hogy miért. Mire a lányom 9 hónapos lett végre eltudtam járni tornázni. (heti kétszer 1 óra) A lényeg hogy kb. 1-2 hónap alatt olyan izmos lett a hátam hogy azt vettem magamon észre h. egyenes háttal ülök és már nem fáj. Persze még a torna utáni nyújtások is nagyon fontosak. Higgyétek el segít!

11 hós kislány anyukája.

2009. nov. 27. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Utso elotti vagyok(aki csontkovacshoz jar)en heti 3 alkalomm al jarok es 2 orat.Igaza van az utolsonak,javult a helyzet.lehet nallam az is a baj,mint irtam,h gyerek korom ota hatfajos vagyok.De a torna is sokat segit.
2009. nov. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Koszike szepen mindenkinek a valaszokat. Kedves utolso elotti valaszolo mit tornazol ? erobik vagy milyen fele torna? koszike
2009. dec. 19. 16:30
 7/7 A kérdező kommentje:
Mert en is kiprobalnam de annyi a baj hogy nem szeretnek fogyni.
2009. dec. 19. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!