Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen ételeket-kajákat adsz...

Milyen ételeket-kajákat adsz 15-16 hósodnak?

Figyelt kérdés

Eszik már szinte mindent,de a zöldségeket nehezen tudom elrejteni a kajájában

Ezért kevés zöldséges kaját eszik,pedig tudom hogy neki kellene

A gyümivel nincs gondunk...mindent megeszik : dinnye,alma,mandarin,banán,szőlő stb...mind szereti

Adnátok pár receptet,ötletet ?


2013. dec. 29. 15:28
 1/1 anonim válasza:

Szerencsére nekem megeszi a zöldséget, bár igaz főleg pépesítve, vagy apró darabokra törve. Esetleg ha szereti a gyümölcsöket, akkor keverd a zöldséget a gyümölccsel. De én csak az almát szoktam együtt főzni a zöldséget, a többit utólag teszem bele nyersen és keverem össze. Például ezek jönnek be nálunk:

cukkini-banán-krumpli hús

tök-alma-krumpli-hús

cékla-alma-krumpli-répa-hús


Igazából a variációk tárháza végtelen, persze ésszerű keretek között. Régebben még többfélét csináltam én is gyümölccsel, mert voltak/vannak gondjaink az evéssel, de most már annyira erre nincs szükség.

Még az is jó lehet, hogy megnézed milyen üveges bébiételek vannak ilyen jellegűek (zöldség-gyümölcs együtt) és olyat próbálsz otthon csinálni. Nálunk a banán az eléggé bejön az elég sok mindenhez adok. De szilva, barack is mehet csirke vagy pulykahúshoz és plusz valamilyen zöldséghez. Remélem egy kicsit segítettem.

2013. dec. 30. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!