Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor fog az utcán, cipőben...

Mikor fog az utcán, cipőben járni?

Figyelt kérdés

Kb 3 hete indult el, nem siettetek semmit, csak kérdezem. Tegnap vendégségben voltunk és koszos volt a föld, ezért rajta hagytam a cipőt, ő meg csak állt és nézett. Aztán úgy gondoltam, hogy végül is padlófűtés van, a zoknit ki lehet mosni, úgyhogy levettem róla a cipőt. Körbejárta így az egész lakást. Ezért kérdezem, hogy cipőben mikor fog járni? Ti babátok hogy indult el cipőben? Próbálgattátok letenni és egyszer csak elindult úgy is, vagy ő maga döntött úgy, hogy kiszáll a babakocsiból és inkább megy?

4 nap múlva lesz 13 hónapos


2013. dec. 31. 03:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Mi anno alapbol ugy segítettünk neki, hogy cipo volt rajta.

1evesen indult el es eleg sokat akarta mar elotte is gyakorolni. Igy a közeli játszóra is "setalva" mentünk, azaz fogtam a két kezét es gyakorolt. Egy kis idő utan az egész távot (3perces út) gyalog tettuk meg, nem fáradt el.

Egyebkent o rettentően őrült a cipojenek. Le se akarta venni ;)

2013. dec. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a legfontosabb dolog, hogy nagyon kényelmes, hajlékony talpú legyen a cipője. Amikor a fiam elkezdett önállóan lépegetni zokniban, elmentünk cipőt venni, ott felpróbált párat, és viccesen mint egy kis robot, lépegetett bennük. Vettünk neki egyet, otthon még egyszer viccesen indult el benne, azóta normálisan használja. Egyik ismerősöm mondta hogy a gyerek nem hajlandó cipőben járni, pedig direkt a helyi gyógyszertárban vettek neki olyan cipőt ami tartja a bokáját, na azokat a cipőket én is láttam, magas szárú, és olyan merev a talpa mintha betontömb lenne a gyerek lábán, persze hogy nem bír benne menni. Szóval erre tényleg figyeljetek hogy jó legyen a cipő, ha pedig olyan, akkor lehet hogy nincs kedve használni, majd később belejön.
2013. dec. 31. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az enyém két hete indult el, bentre puha talpú cipője volt, van.

Így az utcai sem gond neki. Annak is vékony hajlékony talpa van.

Egyenlőre 5-6 méter után elfárad, 10 hónapos.

2013. dec. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
14 hónapos a lányom, neki szupinált cipője van, nekünk ezt ajánlották. Mikor elkezdett járni, már akkor is rajta volt minden nap egy kis ideig. Ő nincs már nagyon el a babakocsiban, mászkálni szeret, úgyhogy az út felét gyalog teszi meg.
2013. dec. 31. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az enyém 15 hónaposan indult el a lakásban zokniban (13 hósan ment 2-3 lépést, 14 hónaposan 8-10 lépést egyedül, de folyamatosan csak 15 hónaposan).

Kint az utcán ha leraktam összecsuklott, mint egy rongybaba még másfél hónapig kb.

Utána már ment kint is, de nagyon keveseket.

Most 3 éves múlt 2 hónappal és talán 1 hónapja hajlandó nagyobb távokat gyalogolni. (Sok TSMT és különböző más fejlesztések hatására.)

Nála az autizmus okozta ezt, mára kiderült sajnos.

2013. dec. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Az én fiamnál is így volt,bent a lakásban tappancsos zokniban spurizott kint meg cipőben azt se tudta mi van ő is csak állt bambán pedig nagyon jó minőségű hajlékony puha talpú bokatartós Siesta cipője volt!Kb 1 hónap kellett neki míg megszokta hogy cipőben is lehet menni!

Tehát sztem nyugi,türelem menni fog ő cipőben is!


Off:milyen cipője van?


11 hósom is lassan elindul és nem is tudom milyen cipőt vegyek neki mert hát vmelyik nap néztem Siestákat 13 e volt a legolcsóbb!

2013. dec. 31. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!