Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ki vihetem már őket?

Ki vihetem már őket?

Figyelt kérdés
11.30-án szültem császárral ikerbabáimat 35+4re, 12.22-en engedtek őket haza a kórházból. Már kivihetem őket sétálni? Mennyi időre, mit adjak rájuk? Látogatók karácsonykor voltak, csak családtagok, nagyszülők, testvérek, unokatestvérek! 25.-én egyik részről egy órát, 26.-án másik részről egy órát. Felvenni nem vették őket, a kiságyba, babakocsiba csodálták őket!

2014. jan. 1. 09:12
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én szerintem figyelnék a szmogra is asztmás gyerekek lévén. Az idokép.hu-nak egész biztosan van szmog térképe. Én nem vinném ki őket huzamosan ha szmogosabb a levegő, és alapvetően is csak picit rájuk nyitnám az ablakot. Fokozatosan szoktatnám őket.
2014. jan. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Koszonom!!
2014. jan. 2. 06:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!