Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most már aggódjak? 1 hete...

Most már aggódjak? 1 hete múlt 8 hónapos a kisfiam, de még mindig nem tud ülni. A környezetünkben lévő egykorú gyerekek már 6 hósan ültek.

Figyelt kérdés
Kúszik előre- hátra. Mindkettő már nagyon gyorsan megy,feláll négykézlábra,próbálgat mászni,illetve oldalra kiülni is,de ez sehogy se megy. Elvigyem valami fejlesztésre? Doki mondta,hogy ültessem a mérlegre a súlyméréshez,én meg mondtam,hogy még nem tud ülni. Nem szólt semmit,csak elég furán nézett.
2014. jan. 1. 11:28
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha oldalra kiül, akkor nincs gond, mert majd abból lesz az ülés, ha elég erős lesz az izomzata, a gerince és elég bátor lesz elengedni a földet is!!

Nekem is kisfiam csak 11hósan ült meg így, előtt a mászásból már 7-8hós korától kiült oldalra, de nagyon sokági kapaszkodott a földbe. EGyik kezét hamar elengedte, de a másikkal még 11hóig mindig támaszkodott. Én nem is siettettem. Ha pl valami mellett ült akkor egyik kézzel akár a bútorba is kapaszkodott, ha nem, akkor támaszkodott.

2014. jan. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!