Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babalátogatóba mit vigyek?

Babalátogatóba mit vigyek?

Figyelt kérdés
Kaptak sok használt rugit, ezért azt nem kérnek.Ezenkívül minek örülnétek ha hozzátok mennénk :D.
2014. jan. 1. 16:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Pelenka, Sudocream
2014. jan. 1. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Popsitorlo, pelus mindig jól jön. De attól függ mennyi idős a baba és hogy mennyit szansz rájuk.
2014. jan. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én anno gyümölcsöket kértem és semmi csokit.

Kaptunk játékokat is. Az egyik legemlékezetesebb az a homokozókészlet és a dömper volt, egy újszülöttnek.

Kaptunk még 1 csomag pelenkát, törlőkendőket.

A férjem természetesen (nem értem ilyenkor miért kell) vagy 8 üveg italt.. persze, mi mást kaphatott volna?!

Ja igen .. rengeteg könyv van apukáknak szóló babaápolásról, nevelésről. Szerintem utóbbi ezerszer hasznosabb, mint a 87. ital.

2014. jan. 1. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Johnson vagy egyèb babàs illatszer (fürdető, sampon stb)tudakold meg mit hasznàlnak.könyv vagy, jàtèk a kicsinek /ami kèsöbb is jo ha jon a foga/
2014. jan. 1. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

anyukának nasi :)

a babának pelus (de inkább nagyobb méret, mint kisebb, tudni kell a súlyát. a mi babánk pufi volt pl. nekünk amikor súly szerint a III-as lett volna a mérete, már rég IV-est hordott!)

popsitörlő mindig jól jön (a tesco-s a világ legjobb törlőkendője, fehér színű, színes szívecskés, az van ráírva, hogy újszülötteknek való, 310 Ft körül van)

olyan dolgokat is vehetsz most, amik később lesznek jók, pl. játék (csörgő, zörgős játékok, tesco-s játékok mind nagyon jók) - nem tesco-t akarom reklámozni, de hát a tény az tény :)

attól, mert még van ruha, még vihetsz ruhákat - akkor nagyobb méretet is. a ruha mindig jól jön. amúgy nekem is 10 gyerekre elegendő babaruhám volt, mégis úgy örültem az ajcsi' rucinak, mert ugye az új, meg szép, meg mindig olyan találó cuccokat hoztak mások. :)

a lényeg, hogy nagyobb ruhát vegyél inkább, mint amekkora a baba most, akkor nem lősz mellé :)

2014. jan. 1. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én pelenkának örülnék (egyeztetve velünk a fajtája) és valamelyik előző hozzászólással ellentétben később használható játéknak, könyvnek
2014. jan. 1. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én ruháknak annyira nem örültem, mert legtöbbször nem bodyt vagy rugdalózót kaptunk, hanem nagyon cuki, de használhatatlan ruhákat (pl.: olyan felsőket, amiktől én is viszkettem, ha már ránéztem).

Popsitörlőt és pelenkát akkor vegyél, ha tudod, hogy milyet használnak és pelenkánál figyelj a méretre is, inkább nagyobb legyen. Ha így vásárolsz, akkor ez nagyon jó ötlet.

Én örültem a játékoknak is nagyon, akkor is, ha később használtuk. Kaptunk több takarót is, ennek is örültem, mert így minden szobában volt takarónk, nem kellett futkozni egyik helyiségből a másikba takaróért. A fürdetővel, krémekkel az a baj, hogy nem tudhatod, hogy nem a gyógyszertári fürdetőt használják-e vagy valamilyen speciális krémeket a baba bőre miatt. Bevallom én a nasiknak és italoknak is örültem, mert elég komoly készletet tudtunk felhalmozni italokból, és mikor már nem szoptattam, tudtunk koccintani a férjemmel, amúgy sajnáltam volna pénzt kiadni alkoholra.

De nyugodtan kérdezd meg, hogy minek örülnének. Ha nagyobb a baba, lehet, hogy gyümölcsnek is nagyon örülnek, vagy ha szoptat az anyuka, akkor is jó ötlet (én rengeteg gyümölcsöt is kaptam, és szerettem, hogy nem kellett boltból nekem hazacipelni).

2014. jan. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha "csak" egy barát vagy, jó lesz valami apróság, ha családtag, akkor meg beszéld meg, mire lenne szükség. Szerintem pelenkából, kozmetikumokból sem mindegy, nem-e ragaszkodnak valamilyen márkához pl. érzékeny bőrű baba vagy biomama esetén. Ha játékot viszel - amivel természetesen csak jó pár hónap múlva tud mit kezdeni -, legyen mosható, rágható (talán a fürdés, alvás, későbbiekben etetés témakörben érdemes körülnézni). De jó lehet a szülőknek vinni inkább valamit, gyümölcsöt, tejserkentő alkoholmentes sört, baba-láb/kéz lenyomat készítőt vagy fotóalbumot, vicces vagy komoly könyvet a gyereknevelésről.
2014. jan. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Pelenkatorta? Babanapló?

Esetleg ilyen:

[link]

2014. jan. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!