Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idős volt babád mikr...

Mennyi idős volt babád mikr elkezted a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 12:41
 1/7 anonim ***** válasza:
5,5 hónapos volt, addig csak anyatejes. Viszont szopisztrájkolt és fogyni kezdett, úgyhogy kénytelenek voltunk nekilátni.
2014. jan. 2. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
4 hònapos. Tápszeres volt.
2014. jan. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 gabszem ***** válasza:
0%
8 hetesen kezdtem el baracklevet és sütötöklevet adni neki, 3 hosan kezdett gyümipépeket enni, aztán zöldségeket és kb 5 hos korátol husit is.
2014. jan. 2. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
6 hónaposan kezdtem próbálkozni, nem kellett neki semmi. Utána 2-3 hetente újra próbálkoztam, végül 8 hónaposan, BLW módszerrel kezdte érdekelni az evés.
2014. jan. 2. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én kicsit extrém eset vagyok, csak azért válaszolok, h lásd van ilyen is. Anyatejes babámat pont 6 hónaposan kezdtem volna hozzátáplálni, de egyáltalán nem fogadta el, bármit kínáltam neki. Így végül 9,5 hós volt mikor az első kanál gyümölcs lecsúszott a torkán. Rengeteg tejem volt és 9 kilós baba volt ekkor, szóval még a védőnő sem aggódott emiatt.
2014. jan. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat!
2014. jan. 2. 16:19
 7/7 anonim ***** válasza:
4 hónaposan mert csökkent a tejem és sajna az ő súlya is. Nagyon jól fogadta a kanalat, szeretett mindent. Szerencsére még mindig jó evő.
2014. jan. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!