Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdtétek el a hozzátápl...

Mikor kezdtétek el a hozzátáplálást?

Figyelt kérdés
Mikor adtatok a babátoknak először almát? Többen is mondták már hogy 3 hónapos kórtól már simán lehet reszelve.
2013. aug. 31. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
6 honaposan, addig csak anyatej. Gyerekorvos, vedono is ezt tanacsolta. Es en nem almaval kezdtem, bebitokkel.
2013. aug. 31. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
3 hónaposan.székrekedéses baba volt,ez megoldotta a problémát.most lesz 4 hós de már majdnem 2 étkezés ki van váltva.tápszeres baba
2013. aug. 31. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
6 hónaposan. Először almát, sütőtököt, barackot, répát, banánt adtam, 3 hónaposan túl korai!
2013. aug. 31. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4hósan védőnői és gyerekorvosi tanácsra.De úgy igazán 6hósan indult be a dolog,és akkortól meg csak estére kellett a tápszer neki.6hós korig anyatejes volt,vacsira tápszeres.6-8hóig vacsi tápszer,8-10,5hóig 3naponta volt hajlandó enni csak tápszert nagyobb mennyiséget.Mig 6-8hóis 270-300milit evett,8-10,5hóig 3naponta 150milit,többi napon jó esetben 60milit.Így most vacsi tejpép vagy sinemil tápszerporral kanállal adagolva,mert nem kell a cumisüveg neki már.Kóstolni almalevet kóstolhat 3hósan 1-1 kanállal naponta,de felesleges,mert ha megérett a hozzátáplálásra,úgyis tömni fogja magába az ételeket.
2013. aug. 31. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4 hónaposan kezdtük és nem bántam meg sokkal jobban elfogadja az ízeket ha hamarabb kezded. Ettől nem fog apadni a tejed ha szopi előtt egy pár kanál gyümölcsöt vagy ebédre zöldség pürét kap. Így is lesz 6 hós mire kiváltatok egy étkezést. Most mindent megeszik a fiam nem válogatós. 1 éves kisfiú Anyukája
2013. aug. 31. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!